Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelenthetem apámat?

Feljelenthetem apámat?

Figyelt kérdés

Helló,14 éves srác vagyok. azt szeretném megtudni,hogy apámat hogy jelenthetem fel? ha megpofoz de nincs nyoma,akkor feljelenthetem? vagy pedig csak akkor jelenthetem fel,ha úgy üt meg,hogy az meg is látszódik (lilulás..) Megelőzésképp mondom,hogy Szidást nem kérek,mert ez az én magánügyem..apám adott rá okot,hogy gyűlölje az egész család..

Előre is köszönöm.



2012. aug. 6. 18:56
1 2 3
 1/27 anonim válasza:

fel,igen,miért ne? látlelet azonnal,de az fizetős,igaz írod,hogy látszatja nincs de nem baj,rendőrségnek szólj,hát ha sűrűbben járnak majd felétek.

anyukád?

2012. aug. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
meg nem utott meg,csak egyszer a karomon.. akkor meg nem jelentettem fel,de legkozelebb igen,mert elegem van belole.. anyumnak is mondtam,hogy apam egyszer probaljon meg engem ugy megutni,mar megyek is a rendorseghez.. anno anyumat is bantotta,mikor kulon voltak.
2012. aug. 6. 19:10
 3/27 A kérdező kommentje:
szerinted en par pofonert jelentem fel? nem kerlek szepen itt sokkal tobbrol van szo..rengetegszer bantalmazta anyamat,a mama.mat,engemet,a testveremet,kiskorunkban halalosan is megfenyegette anyamat,ugyhogy eyek utan nemereszeld vedeni ot..igenis jogom van feljelenteni,adott is ra okot..
2012. aug. 6. 19:18
 4/27 A kérdező kommentje:
ezek*
2012. aug. 6. 19:19
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Családvédelmibe menj. De jó esetben még azt is elérheted, hogy intézetbe kerülj...
2012. aug. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
79%

Nem mondtam, hogy nem jelentheted fel, igenis van jogod hozzá. Egyszerűen javasoltam, hogy ne. De természetesen a te döntésed.

#2-es

2012. aug. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
???????? Ki akar intezetbe menni?? En nem akarom,hogy intezetbe keruljek,csak annyit hogy apammal csinaljanak valamit a rendorok..
2012. aug. 6. 19:30
 8/27 anonim válasza:
58%
miért pofozna meg? nem azért mert esetleg valami rosszat teszel? én már kicsi koromban is nem csak egy pofot kaptam mégsemjelentettem fel soha a szuleimet és nem is akarom,pedig volt,hogy nyoma maradt
2012. aug. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
anyamat soha nem jelentenem fel,mert o tenyleg jo anya,es szeret,es biyonyitja is.. de apam..Anyam meselte,hogy volt mikor elhagyott minket par "eszakai pillangoert" es mi eheztunk,mert anyam akkor nem mehetett el dolgozni,mert en voltam 1 eves,a nagyobbik ocsem meg 2-3 honapos..Volt mikor apam utotte anyamat meg nagyanyamat is,es a nagybattyamnak kellet leszednie nagyanyamrol,velem es a tesommal is ugybant mikor kicsik voltunk. Semmit nem ad haza,csak a 22ezer ft segelyet. Nem dolgozik,lusta,egesznap csak doglik,es vedeli a sort,ha nincs sor,akkor mindannyian hibasak vagyunk a csaladba,olyankor hozza se lehet szolni.. Ugy viselkedik,mintha o lenne az atyauristen,mert hogy ez az o portaja,es en meg tesom tiszteljuk,pedig ez a haz amibe lakunk,nagyanyam volt haza,tehat apamnak nincs ahhoz joga,h ilyet mondjon.....
2012. aug. 6. 19:45
 10/27 anonim ***** válasza:
61%

Hagy tegyem már fel azt a kérdést, hogyha apád ennyire "szar" alak, akkor nem értem miért éltek még vele, miért nem költöztök el? Miért az államtól meg a rendőröktől várja a megoldást mindenki, miközben maga képtelen cselekedni. Megtanulhatta volna már mindenki, hogy a családi ügyekbe nem avatkozik a rendőrség amíg vér nem folyik... ez az egyik legkényesebb része a társadalomnak.

Feljelenteni feljelentheted, de nem igazán tudom mit várnál... ha gyanúsítgatsz bizonyítani is kell, és a szavad nem lesz elég... de a helyzeten drasztikusan ronthatsz vele, mert ugye nem a 14 évesek döntik el, hogy mi legyen...

2012. aug. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!