Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan győzzem meg az Apámat?...

Hogyan győzzem meg az Apámat? 12/L

Figyelt kérdés
12 éves vagyok! Apám nem engedi, hogy egyedül járjak suliba,...:S Délben végzek és ott kell ülnöm a suliba 16:30 ig mert akkor tud jönni értem anyu... Mert apa nem engedi, meg hogy egyedül járjak... Anya és apa elváltak, de egyutcában lakunk apuval is és egy kb 500 m hosszú az utca apa lakik az utca közepén mi meg kb a negyedénél és nem engedi meg, hogy egyedül járjak még az utcában sem!! Nem mehetek ki az utcára biciklizni sem!Nem tudok rendesen anulni mivl van a suliban tanulószoba de ott nem lehet szóbelit tanulni mert mindig hangzavar van... Hogyan győzzem meg aput, hogy elengedjen egyedül suliba? Vagyis pontosabban nem is egyedül mennék mert egyutcába lakok 2 osztálytásammal+9 még plusz 2 iskolatársammal is! Szóval 5-en mehetnénk eggyüt mert ők is biciklivel járnak be a suliba.
2011. ápr. 17. 15:26
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
2 osztálytásammal+ még plusz 2 iskolatársammal is*
2011. ápr. 17. 15:28
 2/31 A kérdező kommentje:

Ja és még valami nagyon fontos:

Ha szóba hozzuk az ügyet apu szalad a gyámhatóságra...:'(

2011. ápr. 17. 15:30
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Uristen!!

Kicsit nem normális a dolgai édesapádnak már bocsi.

Én már alsóba is jártam egyedül suliba. Délbe végzet azt fél 5 ig ott vársz tanulni nem tudsz. Ezt neki nehéz felfogni? Nem vagy már csecsemő h ne találj haza.. főleg h ugyan arra mennek még 4.

2011. ápr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2011. ápr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

amugy akkor mér nem megy érted apád?

(első válaszoló)

2011. ápr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Budaörsön lakok... És istenments hogy apu jöjjön értem...1 az hogy nincs kocsija a 2 meg hogy inkább maradok ott minthogy őővele kelljen mennem...3 ő is 4-ig dolgozik és mire a sulihoz ér 5-6 óra van
2011. ápr. 17. 15:40
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
És anyuddal nem tudnál beszélni,hogy ez nem normális dolog??Nem is élsz semmi társadalmi életet?Uram Isten,szegény :(
2011. ápr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
De anyuval udok vbeszélni...ő meg is engedné... De ő sem tudja meggyőzni...Ma is épp arról beszéltem vele, hog yprbálja meg még1x...Amúgy ha elmegyek valahova akkor anyu szokott "fedezni ha apu keresne...M
2011. ápr. 17. 15:53
 9/31 A kérdező kommentje:
ert mindig azt mondja hogy van velünk fenőtt... bocsi h 2-őbe küldtem véletlen!!
2011. ápr. 17. 15:54
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj.

Szerintem menj haza egyedül,vagyis beszéld meg anyuddal.

Mert miaz,hogy apukád megy a gyámhatóságra?Szerintem nyugodtan bemehet,mert 12 évesen már bizonyos szinten felelőséget kéne tanulnod és azt,hogy milyen is az élet,de ha apud elzár az élet elől akkor felnőtt korodbaelég enhéz dolgod lesz..

Szóval szerintem az,hogy 12 évesen egyedül megy haza valaki az teljesen normális és megszokott dolog..

2011. ápr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!