Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan győzzem le a félelmemet?

Hogyan győzzem le a félelmemet?

Figyelt kérdés
Nagyon félek ha szerepelek,előtte is közben is.Attól félek,hogy elrontom és mindenki kiröhög.Általában csak akkor izgulok,ha énekelnem kell mivel azt nehezebbnek tartom mint pl.a színjátszást,vagy a versmondást..De emiatt nagyon sokszor tényleg el is rontom és tiszta hamis lesz az egész dal..Általában egyedül állítanak mikrofon elé,néha van csak az hogy csoportban (akkor sem félek,sőt akkor még én biztatgatok másokat.O_o) 13/L.
2011. okt. 11. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez sok embernél van így :)

Mielőtt kimész vegyél mély levegőt, és fújd ki. Ha gondolod, ismételd meg többször. Egészen addig, ameddig egy kicsit nem nyugodsz meg. Mikor a többiek előtt állsz, ne a tömeget nézd, hanem bámulj a semmibe, földre, égre. Persze néha ez így hülyén néz ki. Ilyenkor nézz egyenesen a tömegbe, szúrj ki egy pontot, mondjuk hátul jóska pistának sapkáját, vagy a tömeg mögötti falat.

2011. okt. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi.:DD
2011. okt. 11. 17:33
 3/4 anonim ***** válasza:

ugyanez volt velem is a helyzet.


pumpáltam magamra jó sok magabiztosságot, sok gyakorlással megtanultam improvizálni, kimenteni magam az ilyen helyzetekből észrevétlenül és megbarátkoztam a közönséggel. nem szabad kizárni őket, hiszen ők Rád kíváncsiak és együtt kell lenned velük. mi lenne, ha valakinek úgy vallanál szerelmet, hogy közben a falat nézed mögötte?:D

2011. okt. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak hidd el magadról, hogy jó vagy, bízz magadban, hogy nem fogod elrontani, ha meg mégis, akkor ez van, mindenkivel előfordul, hogy hibázik valamiben.


Nekem ez bevált. :))

2011. okt. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!