Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy győzzem meg apámat hogy...

Hogy győzzem meg apámat hogy kocsit vegyen nekem?

Figyelt kérdés
sokára lesz a 18. születésnapom,és mindenképpen kocsit szeretnék kapni.mondtam is apámnak,de azt mondta hogy majd a ballagásra!de én addig nem bírom ki!eddig ő vitt el suliba reggel,de most a munkája miatt hamarabb jár,és nem tud elvinni.buszozni meg nincs kedvem a sok retek ember miatt.nem provokálni szeretném az embereket.tanácsokat,és normális válaszokat várok! kösziii
2010. febr. 9. 20:32
1 2 3 4 5 6
 1/53 A kérdező kommentje:
nemsokára lesz a szülinapom.rosszul irtam bocsi
2010. febr. 9. 20:33
 2/53 anonim ***** válasza:
95%
fú már látom mien válaszok fognak jönni:D
2010. febr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
73%

Pedig ezzel a "retek ember" dumával csak provokálsz :D :D :D

Ráadásul mire retkezel, életedben nem dolgoztál még, most is apu veszi a verdát...

Nem tom mit kéne mondani, én kaptam autót 17 évesen, nem kellett könyörögni. Fél évet meg bírj ki... vagy adj elő valami süket dumát, hogy mennyivel biztonságosabb autóval járni, ott nem kötnek beléd, nem rabolnak ki a cigányok, mittomén :D

2010. febr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim válasza:
96%
Most meg így próbálkozol? Megmondtam,hogy majd ballagásra lesz csak kocsi! Addig járj busszal!
2010. febr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
83%
tudsz jobbat, mint amig nem lesz kocsid, várni és bkvzni? lehet hogy ebben a pillanatban ő se tudja csak úgy csettintésre előteremteni neked a verdát.
2010. febr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
94%
Dolgozz cseszd meg! Nekem a szüleim nemhogy kocsit nem vesznek, de még a jogsit sem fizetik! Megdolgozok mindenért, amim van, pedig még gimis vagyok. Csak nekem nem tolnak mindent a p*csám alá. Te egy elkényeztetett, retek ember vagy:P
2010. febr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
88%
Bakker és még válság van!.........
2010. febr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim válasza:
94%
huuuuuu basszus, én több éve minden reggel Busz, Metró, troli val járok, a RETEK emberek között( ezek szerint én is az vagyok ) és mégsem gondolom hogy olyan katasztrófa lenne. Az a bajod, hogy elvagy kényeztetve de nagyon. Látszik mi számít neked értéknek... Nem bántásból de tényleg.. :)
2010. febr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
37%
bocs de a retek emberek azok a koszos nemfürdök többnapighordokegyruhát emberek, nem az elkényeztetettek...
2010. febr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
96%

Nem fog leesni a karikagyűrű az ujjadról, ha néhány hónapig buszra szállsz, a "retek ember" is legalább annyit ér mint te, vagy talán-esetleg többet.


Tudod, ha ezt tudnám, apád helyébe legalább egy évig nem vennék neked autót. Tanuld meg tisztelni az embereket, akkor is, ha nincs pénzük, becsüld meg azt, amid van, mert nem lesz mindig minden csettintésre...


Szóval előbb gondolkozz, aztán kérdezz kisfiam. Jelenleg az ország lakosságának mintegy 80%át szóltad le, mind a 17 év élettapasztalatoddal...


Fogd be a szád, és örülj, h a kis elkényeztetett feneked alá tolják a kocsit.

2010. febr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!