Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy győzzem meg apámat hogy...

Hogy győzzem meg apámat hogy kocsit vegyen nekem?

Figyelt kérdés
sokára lesz a 18. születésnapom,és mindenképpen kocsit szeretnék kapni.mondtam is apámnak,de azt mondta hogy majd a ballagásra!de én addig nem bírom ki!eddig ő vitt el suliba reggel,de most a munkája miatt hamarabb jár,és nem tud elvinni.buszozni meg nincs kedvem a sok retek ember miatt.nem provokálni szeretném az embereket.tanácsokat,és normális válaszokat várok! kösziii
2010. febr. 9. 20:32
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
51%
Tudod erre szokták azt mondani: "Akinek nem inge,nem veszi magára..."
2010. febr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
52%
Akkor te olyan környzeteben élsz ahol retek emberek laknak ? Mert én olyan helyröl járok dolgozni BUSSZAK + villamos ahol sehol egy "retek ember " na mind1 kérdésedre válaszolva, annak örülj, hogy egyátalán megkapod, hogy mikor az nem kérdés, elöbb utobb, más várhatna éveket még sem kapja meg, ennek is örülj !!
2010. febr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
78%
Én kollégista voltam, akkor sem kellett kocsi.Mellesleg az sem ingyen megy, majd apuci azt is fizeti???Nem irígyellek, ha pénz és kocsi nélkül is, de szeretetben élünk, és busszal járunk dolgozni.
2010. febr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
39%

"Nem irígyellek, ha pénz és kocsi nélkül is, de szeretetben élünk, és busszal járunk dolgozni."


Miért mert csak pénz nélkül lehet szeretetben élni? Ezt sosem értettem. Honnan veszitek, hogy akinek pénze és kocsija van az nem él "szeretetben"?

2010. febr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem meg tedd a nyakára a kést és üvölts rá: "na, ögeg, mikor lesz meg az az autó? Meddig tökölsz még rajta?"
2010. febr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
41%
Szo'd le apádat majd tuti kapsz kocsit te retkes kölyök.
2010. febr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim válasza:
84%

Egy elkényeztetett senkiházi vagy..-.-

Te soha a büdös életbe nem fogsz dolgozni semmiért, a 'retket' köszönjük.

Te a tipikusan olyan 'ember' vagy, aki nem hogy elvárja hogy mindent a pcsája alá nyomjanak, hanem ha ezt nem teszik, akkor felvan háborodva..(mint pl most..).

Az ilyeneket elég sokan utálják..

2010. febr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
92%
Nekem ugyan van autóm, de dolgozni mégis metróval járok, mert egyszerűbb és gyorsabb (bármilyen hihetetlen..), a bérletet meg fizeti a cég. Én sem szeretem, de kibírom, mint sokan mások.
2010. febr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim válasza:
89%
Az a gond, hogy egy 18éves lány így gondolkozik.Az még nem lenne baj, hogy apud vesz neked egy autót, de akkor vegyen, ha nem ő tartja fenn.Ugyanis egy autót nem nehéz megvenni, annál inkább fönntartani!
2010. febr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
75%

Gratula a szüleidnek!

Jól elbasztak téged!!

Örülj,mert nem csak a te hibád hogy ilyen vagy!!!!

Gusztustalan vagy és szánalmas!!

2010. febr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!