Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy győzzem meg apámat hogy...

Hogy győzzem meg apámat hogy kocsit vegyen nekem?

Figyelt kérdés
sokára lesz a 18. születésnapom,és mindenképpen kocsit szeretnék kapni.mondtam is apámnak,de azt mondta hogy majd a ballagásra!de én addig nem bírom ki!eddig ő vitt el suliba reggel,de most a munkája miatt hamarabb jár,és nem tud elvinni.buszozni meg nincs kedvem a sok retek ember miatt.nem provokálni szeretném az embereket.tanácsokat,és normális válaszokat várok! kösziii
2010. febr. 9. 20:32
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
21%

Ennyi irigy sértett embert... hihetetlen :D Ha nem vagytok retkesek, akkor miért veszitek magatokra? Elmondta százszor, hogy a retket a retkes büdös emberekre érti. Nektek mi fáj, hogy nincs kocsitok? Vagy, hogy nem tudják megvenni a szülők? Nem persze... ti biztos visszautasítanátok, ha lenne rá mód, hogy kapjatok... hagyjuk már ezt.

Ezek a hülyeségek meg, hogy elkényeztetett, meg boldogtalan. Gyerekek, ennyi erővel akinek nincs egy gyerekjátékra pénze, az mondhatja annak akinek van, hogy elkényezteti a gyerekét! Mindenkinél más a szint. Az, hogy valakinek megvesznek az adott szinten ezt-azt, kocsit, repülőt, lakást, mittomén mit, még lehet, hogy tudja becsülni, és vigyázni rá. A kettő egyáltalán nem zárja ki egymást. Mit fröcsögtök itt, nem is értem...

2010. febr. 10. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
61%

Ha meg is veszi, remélem, fenntartani te fogod azt az autót. :-)

Nekem 25 évesen nincs még jogosítványom, mert amikor lett volna lehetőségem olcsón (középiskolában, a suli szervezte a tanfolyamot), akkor én a nyelvvizsgát választottam, az fontosabb volt. Utána meg a főiskolán nem volt időm. Majd most szeretném, ha befejeztem a főiskolát. De nem azért, hogy legyen autóm, mert Pesten BKV-val elég gyorsan el lehet jutni mindenhova, itt az autó nem éri meg, és egyébként is, lakásra gyűjtök. Azért akarnám mégis a jogsit, mert ki fogok menni külföldre, és ott már használnék autót.

Szerintem bírd ki még azt a kis időt és ne követelőzz, esetleg menj diákmelózni egy kicsit, hogy tudd, mi az a munka, a szüleidnek se cseppen ölébe a pénz, amiből eltartják a családot. Lesz olyan idő, amikor ők már nem lesznek, és akkor nélkülük kell megoldanod nem csak az autót, hanem azt is, hogy miből kerül minden nap étel az asztalra.

2010. febr. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
58%
Én a szüleid helyében nemhogy kocsit nem vennék, de a buszbérletre valót se adnám neked. Mire fel követelőzöl? Megdolgoztál valamiért is?
2010. febr. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
75%
Dolgozz, akkor lesz kocsid!
2010. febr. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
46%
Hagyjátok már ezt a hülye kérdést :!!! Nem látjátok, hogy kamu ahogy van ? Persze, hogy provokáció. A gép túloldalán unatkozó kocka ül. Egyértelmű, hogy egy ilyen mekkora vitát vált ki, ezt nem is lehet másképp feltenni, csak vita gerjesztése céljából. Ha nem foglalkozunk vele, majd megunja.
2010. febr. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
52%
Boldogok a lelki szegények, mert övék a mennyeknek országa. Te nagyon boldog lehetsz. Kösd föl magad. VAgy legalább sterilizáltass, nem kéne szaporodnod.
2010. febr. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
12%

En kulfoldon tomegkozzel jarok es barcsak olyan retkek lennenek az emberek,mint a magyarok!!! Itt aztan tenyeleg bunko, civilizalatlan es budos emberek vannak. Az otthoni tomegkoz istenes! Hozzateszem,h van sajat autom, de mivel en nem felvagni akarok,hanem fele annyi idobol es penzbol bejutni az irodaba ezert inkabb valasztom a metrot.

Majd,ha felnolsz megerted...

2010. febr. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
Valamelyik hozzászoló írta ,hogy a világ nagyvárosaiban mindenki tömegközlekedéssel utazik,na neki üzenem ,hogy a u.s.a.-ben próbálja meg ezt,ahol olyan szar a tömegközlekedés ,hogy csak na.
2010. febr. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
13%

:D szarrá leszek pontozva, de viccesek vagytok:D

ennyi irigy embert egy rakáson. nektek nem vettek kocsit, na bumm. és most ezért mindenkit lekell oltani akinek meg vesznek? ti télleg retek emberek vagytok, denemazér emr koszosak vagytok, hanem mert ilynek vagytok. felháborodtok azomn ha vkinek több van mint nektek, és ő akkor ő már rögtön egy pöccs, meg beképzelt, meg egyebek. jajj..annyira viccesek vagytok.

2010. febr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
79%
18:13 - Nem az a baj, ha valakinek több van, baromira nem érdekel, mennyijük van. Az a baj, hogy követelőzik, amikor más egy tábla csokit is megköszön.
2010. febr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!