Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy győzzem meg apámat hogy...

Hogy győzzem meg apámat hogy kocsit vegyen nekem?

Figyelt kérdés
sokára lesz a 18. születésnapom,és mindenképpen kocsit szeretnék kapni.mondtam is apámnak,de azt mondta hogy majd a ballagásra!de én addig nem bírom ki!eddig ő vitt el suliba reggel,de most a munkája miatt hamarabb jár,és nem tud elvinni.buszozni meg nincs kedvem a sok retek ember miatt.nem provokálni szeretném az embereket.tanácsokat,és normális válaszokat várok! kösziii
2010. febr. 9. 20:32
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem várj még. Mi van akkor ha látja, hogy mennyire türelmetlen vagy és mégse veszi meg?
2010. febr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:
a retek embert ugy értettem,hogy csövesek meg olyanok,akik koszosak,büdösek és még kötöszködnek is.NEM azokra értettem,akik a buszon ülnek.
2010. febr. 9. 20:46
 13/53 anonim ***** válasza:
49%

Tegyük hozzá, hogy akik most itt anyáznak, azok is elfogadnák a verdát ha kapnának.

És ha valaki megteheti, hogy vesz egyet a gyerekének, az miért ne vegyen? Én is kocsival járok 17 éves korom óta, mondjuk ezt a retek dumát nem lövöm el :) Ettől függetlenül tényleg a múltkor 10 év után BKV-ra ültem, és zavart, hogy a nyakamba lihegtek, meg tömegben mindenki hozzámér. De nyilván ha nem lenne kocsim nem zavarna.

2010. febr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
87%

szerintem meg menj el a retkes ku.rva a.nyádba! :)



nekem nem vettek kocsit, megtudtam venni én magamnak 18 évesen, de ritka sz.ar ember lehetsz ha így beszélsz a nálatok szegénybekről!!

2010. febr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim válasza:
93%
pff hát te....azért legalább látnád a buszon, mi az ÁTLAG magyarországon.
2010. febr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
22%
20.48 ne pattogjál már :D A retek az nem a szegény szinonímája! Az 50 ezer forintos romoddal meg ne verd itt magad amit vettél 18 évesen :D
2010. febr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
92%

És ha nem kapod meg ballagás előtt,akkor mi lesz? Gyalog mész,vagy felszállsz a buszra a "retek" emberek közé?

hm? :)

2010. febr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
89%

Hát nemtudom, hogy hogyan lehetne meggyőzni! Én 16 éves lány vagyok, és nekem apám van azért oda hogy tegyem le az autó vizsgát, illetve hogy vesz majd kocsit! én egyszer se emlitettem neki! de én egyenlőre nem szeretnék! vagyis nem, hogy nem szeretnék, hanem másra kell inkább forditani a pénzünket mivel nincs sok! és majd nyáron elmegyek dolgozni is és énis gyüjtök hozzá! menj el te is dolgozni és akkor látják majd a szüleid is hogy mennyire szeretnéd!:) én most egy utazással vagyok igy! próbálok rá én minnél több pénzt összegyüjteni és a szüleim büszkék is rám hogy ilyen szorgalmasan gyüjtöm! most csináltatom az útlevelet saját pénzből! szóval te is tudod bizonyitani és tenni érte ha nagyon szeretnél kocsit!:)

am. énis buszozok minden hétköznap suliba! mégsem tartom magam ,,retek embernek,,! és szerintem kilehet birni!:)

2010. febr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
76%
retek emberektől ne kérj tanácsot. más is jár busszal, náladnál nagyobb és gazdagabb emberek is. kibírják.
2010. febr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:
értsétek már meg,hogy a "retek embert" az igénytelen,büdös,koszos emberekre értettem!!!nem az átlagra,aki tömegközlekedéssel jár!ne vegyétek már magatokra könyörgöm!!!nem akartam senkit megbántani ezzel
2010. febr. 9. 21:01
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!