Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy győzzem meg apámat hogy...

Hogy győzzem meg apámat hogy kocsit vegyen nekem?

Figyelt kérdés
sokára lesz a 18. születésnapom,és mindenképpen kocsit szeretnék kapni.mondtam is apámnak,de azt mondta hogy majd a ballagásra!de én addig nem bírom ki!eddig ő vitt el suliba reggel,de most a munkája miatt hamarabb jár,és nem tud elvinni.buszozni meg nincs kedvem a sok retek ember miatt.nem provokálni szeretném az embereket.tanácsokat,és normális válaszokat várok! kösziii
2010. febr. 9. 20:32
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem terhes vagy..
2010. febr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim válasza:
88%

sehogy. takarodj el dolgozni aztán keresd meg a rávalót.utálom az olyan embereket akik elvárják hog mindent eléjük tegyenek és semmit sem tesznek érte.

nekem még nincs gyerekem de az tuti hogy nem fog kocsit kapni tölem ha lesz.tanulja meg hogy dolgozni kell ha vmit akar kapni az ember.

2010. febr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
89%

Hát nekem van kocsim, de én is busszal járok a suliba minden nap.

Azért mert pl a barátaim is azzal járnak, így együtt megyünk, nem szeretek kitűnni, vagy felvágni. A busz a suli előtt tesz le, és nem kell parkoló jegyet fizetni, emellett a környezetet sem károsítom és jobb helye is van a benzin pénznek. Idén diplomázom, és ez alkalomból kaptam kocsit, nem arra, hogy 18 lettem. Tehát én tettem is érte. Kaphattam volna korábban, de hülyeségnek tartom, semmi értelme nincs egy 17 18 évesnek sztem az, hogy kocsija legyen. Ha kellett elvittem azt ami éppen itthon volt. Amúgy meg a világ nagy városaiban mindenhol tömegközlekedéssel járnak. Sztem majd akkor kapsz kocsit, ha úgy látja apukád, hogy érett vagy rá, de ez most nem így tűnik, már bocs.

2010. febr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
88%
Hát b.zdmeg, nekem a napi kaján kívül soha semmit nem vettek meg, én magam dolgoztam (és dolgozom) meg később minden cuccomért, a számítógépért, kocsiért, mobilért, pedig én is érettségiztem, aztán diplomáztam, nyelvvizsgáztam, nem is rossz eredményekkel, csak éppen anyáméknak ilyesmire nem volt pénzük. És tudod mit? Így meg is tudom becsülni a holmiaimat. Neked meg a kényelmes s.gged alá nyomják a kocsit, és jövő ilyenkor már azért fogsz nyavajogni, hogy másik kell. Egyébként ha én lennék az apád, megvenném neked, de azt mondanám, tartsd fenn. Kínodban egy hét után vért hugyoznál.
2010. febr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
85%
előző előtti vok, elmondanám egyébként, hogy a kocsira a pénzt anyukám gyűjtötte nekem össze a gimi első osztálya óta!!!!! Tehát ha így vesszük akkor 7 évet vártam rá. Te sem fogsz belehalni ebbe a pár hónapba. Inkább örülj, mert sok más ember csak a saját pénzén felnőtt korában tud venni magának. De így nem is fogsz rá vigyázni, én óvom védem, mert az én pénzemből van, abból amit nekem gyűjtöttek. És a sok hülyeség helyett amire elkölthettem volna félre rakott nekem minden hónapban X összeget. Egy szavad sem lehet :S
2010. febr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
85%
Nekem meg idén lesz a 23. szülinapom, és még mindig BMV-vel járok. Busz, Metró, Villamos.
2010. febr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
81%

Utolsó, ez tetszett. :) BMV...

Az nem jutott eszedbe, hogy taxival is járhatnál? Az is elég feltűnő tud lenni, meg megfelelően drága is. Vagy nem is, lehet, hogy a taxisok közt is van retek ember. Hmm. Akkor szedj fel valakit, akinek jó kocsija van és vitesd magad vele. Na? ...pff ezek a problémák.

2010. febr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
Ezt a kamu kérdést.......................:D
2010. febr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
80%

22:06, fáradtka lehetsz! :)


A kérdésre válaszolva: előbb-utóbb megkapod, csak legyen benzinre pénzed, ugyanis apud nem fogja tudni még a tiédet is fenntartani... az egyik válaszoló jól írta, egy kocsit könnyű megvenni, annál nehezebb fenntartani!

2010. febr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
77%

ó te szegény,hogy apuci nem most rögtön vesz neked kocsit,csak pár hónap múlva! Atyaisten!

Nekem egyáltalán nem vettek a szüleim kocsit és egyáltalán nem is hordtak kocsival suliba - csak néhanapján és túléltem a buszozást!

Majd ha megdolgozol érte, rájössz h a kocsivásárlás nem úgy megy,hogy hip-hop előkapok a zsebből némi aprót és ott a vadi új Ferrari.

Na mindegy,gondolom hiába tépem a számat, úgyis csak egy retek ember vagyok a buszról.

21/L

2010. febr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!