Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan győzzem meg az Apámat?...

Hogyan győzzem meg az Apámat? 12/L

Figyelt kérdés
12 éves vagyok! Apám nem engedi, hogy egyedül járjak suliba,...:S Délben végzek és ott kell ülnöm a suliba 16:30 ig mert akkor tud jönni értem anyu... Mert apa nem engedi, meg hogy egyedül járjak... Anya és apa elváltak, de egyutcában lakunk apuval is és egy kb 500 m hosszú az utca apa lakik az utca közepén mi meg kb a negyedénél és nem engedi meg, hogy egyedül járjak még az utcában sem!! Nem mehetek ki az utcára biciklizni sem!Nem tudok rendesen anulni mivl van a suliban tanulószoba de ott nem lehet szóbelit tanulni mert mindig hangzavar van... Hogyan győzzem meg aput, hogy elengedjen egyedül suliba? Vagyis pontosabban nem is egyedül mennék mert egyutcába lakok 2 osztálytásammal+9 még plusz 2 iskolatársammal is! Szóval 5-en mehetnénk eggyüt mert ők is biciklivel járnak be a suliba.
2011. ápr. 17. 15:26
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
23%

Ez szerintem kamu kérdés.


Ha pedig mégse,akkor veled is baj van Kérdező,hogy ezt hagyod.

2011. ápr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

én 9 éves korom óta egyedül járok suliba, a városba, haza a suliból..

mutasd meg neki ezt..

semmi gáz nem lenne főleg hogy nem egyedül mész...

2011. ápr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu kérdés?? Hát és mond már meg kedves utolsó előtti ha velem van a baj hogy hagyom... akkor bizonyára azt is tutod, hogy mit tegyk h megakadájozzam... vagy nem?
2011. ápr. 17. 20:07
 14/31 anonim ***** válasza:

Talán mondjuk, normális ember nem hagyja magát,hogy 12 évesen hazavigyék.

Nem is apukáddal laksz,akkor meg mi itt a gond?

2011. ápr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Írta,hogy 1 utcában laknak.

Amúgy azt nem értem,hogy ha DÉLBEN végzel apukád pedig DÉLUTÁN 4-kor akkor honnan tudná meg,hogy egyedül(vagyis nem egyedül..) mentél haza?? :OO

2011. ápr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez az, amit utolsó írt. Nem kell mindent drága apukád orrára kötni. Ha meg mégis megtudja, és szalad a gyámhatóságra? Hát tegye! 100%, hogy a képébe röhögnek, ha ilyennel oda megy cirkuszolni.
2011. ápr. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Ez vagy kamukérdés, vagy pocsékul fogalmazol. Ja, nem, reggel van, felfogtam. :)

Ha nem apuddal élsz, miért szól bele, mit csinálsz? Persze, mert az apád, de amúgy???

Könyörgöm, 12 évesen nehogy már ne mehess ki az utcára... ez elég gáz - habár 10 éves öcsikém is most kezdhet el egyedül hazajárni. Én már első második félévétől egyedül jártam suliba.


Szerintem simán menj haza, ha apád cirkuszol, világosítsd fel, hogy már 12 vagy, és nem akarsz nebántsvirág lenni.

2011. ápr. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Én busszal járok iskolába, most már vonatozok is, 13 éves vagyok. Első osztályos, azaz 7 éves korom óta egyedül járok iskolába és onnan haza.
2011. ápr. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
90%
ez hülye...amúgy miaz már hogy ezért megy a gyámhatóságra???Én is 12L vagyok és Angliában élek,és egyedül járok haza,pedig London nem kicsi...Aprópó,apáméknak csak kintről szóltunk hogy ideköltöztünk...12 éves gyerekkel SEMMI joga nincs gyámhatóságra menni,mivel 12 éves kortól (amit egész életemben vártam,nekem is elváltak szüleim,gyálölök ott tartózkodni,az elmúlt 3 évben csak kisöcsém miatt viselkedtem normálisan meg kicsit még jól is éreztem magam,meg unokatesóim miatt) szóval 12 éves kórtól már eldöntheted hogy mész-e apádhoz és gondolom akkor már azt is hogy elmehetsz-e a barátaiddal suliba + haza hát baz.meg milyen hülye apád van...már bocs...nyugodtan menj egyedül ha meg meglát szard le...mondd hogy anyud megengedte és utánaolvastál a neten,hogy szabad ilyen helyzetben ha akarsz hazamenni...
2011. ápr. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

amúgy meg ha szalad a gyámhatóságra--->fogadják--->elmondja a "problémáját"-->jól kiröhögik

ennyi

előző vagyok :-)

2011. ápr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!