Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki rajzol 2 darab...

Ha valaki rajzol 2 darab horog keresztet milyen büntetésre számíthat?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 17:11
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
mert szar a suli utálom ki nem állhatom a sulit is a tanárokat is amik benne tanítanak nem értem az anyagot, ki van már evvel az iskolával a fa..omis
2011. jan. 4. 18:13
 22/30 A kérdező kommentje:
milyen összegű pénz bírság?
2011. jan. 4. 18:14
 23/30 anonim ***** válasza:
Ezt így most nem tudom,ha jól emlékszem 10-100E Ft-ig,de ez nem biztos,esetleg rákereshetsz google-n!
2011. jan. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Esetleg megmondod,oktató jellegű,azért a dolgozatra rajzoltad!
2011. jan. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 BlackSword ***** válasza:

Először is gratulálok... Észért azért még álljál sorba...

DE:

1) A rendőrség le fogja szarni... Mert kisebb dolguk is nagyobb, mint egy középiskolás otromba tréfa... Szerintem még jegyzőkönyvet sem fognak venni...

2) Az írásszakértő írésból tud képet alkotni... Ha csak rajzoltál, akkor semmit nem fog tudni megállípítani... De fel sem fogják kérni... lásd előző pont...


Viszont: Téged attól még kirúghatnak... Pontosabban mivel tanköteles vagy így fegyelmivel átirányítanak egy másik tanintézménybe...


Végül egy jótanács: Ne vágd tudatosan magad alatt a fát!!! (ingyé volt, fogad meg!)

2011. jan. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
respect öcsém arc vagy xD amúgy nállunk is vannak ilyenek a suliba hogy holukauszt megemlékezés közben feláll a padból felszólal, hogy leszarom hogy mit sírnak a zsidók azt kimegy az osztályból. meg dolgozatokra ilyen német tisztek nevét írják stb. xd
2011. jan. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Ilyen nálunk is volt anno, de a csaj jól megmagyarázta, hgoy az nem horogkereszt, hanem szvasztika, ami egy ősi indiai napszimbólum, és a boldogságot jelképezi, vagy mit.
2011. jan. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Holokauszt megemlékezés?Ugyan minek is az?Volt,elmúlt,nem kell megemlékezni róla!Vagy ha igen,akkor a magyar katonákról is,akik a másidik világháborúban(és bármikor)meghaltakról is!Amúgy pedig tényleg ne sírjanak a zsidók!Kaptak egy országot,és éljenek ott!Egész unalmasak már!Magyarországról meg menjenek a sukorói izraeliek(és a többi is)haza!

Nem a szomszéd zsidó nénivel van a baj,tény,hogy a rasszizmus bűn,de hány zsidó és cigány úsz meg olyan büntetést,amiért egy magyart elítélnek?A zsidó lefizeti,ha a cigót elítélik,meg rasszista,stb bíró,talán ki is b@sszák!Ezért útálják őket!Hitlernek sem kellett volna csűre-csomóra írtani őket!Pusztíthatott volna mást is,és egyszer a magyar is sorra került volna!

Nem vagyok fajvédőmszpslmpsszdszszsidóbérenc stb!


Kérdező,írd meg a fejleményeket!

2011. jan. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Kérdező,mi lett?Elvittek?
2011. jan. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

"meg fenyegetem a tanárt hogy meg ölöm a családját"

amúgy nem xDD

csak vicceltem-.-

hát azt mondja már nem az ö hatás köre meg ilyenek csak menti magát mer be éget mer nagy fel volt lázadva hogy majd így jön a rendőrség amúgy meg ilyen szakértő új le nyomat meg kutya füle oszt sehol semmi meg kérdezem tőle hogy mi lesz oszt dadog meg panpogja a hülyeségét szánalmas egy alak

2011. jan. 6. 20:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!