Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki rajzol 2 darab...

Ha valaki rajzol 2 darab horog keresztet milyen büntetésre számíthat?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 17:11
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Szüleid tudják már?

És ha beszélnél az Of-kel?Nem törne meg?De egy diktafont mindenképp vigyél magaddal,ha kihallgatnak.Meg persze ha a tanár egy rosz szót mond,jelentheted az igazgatónál,stb!Ez csak úgy bosszúnak,ha tényleg rendőrt hív!


Esetleg megpróbálhatod pénzzel!

2011. jan. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
de nem tudja hogy én voltam csak sejti és mondom mire számítsák ha ki derül bár ha nagyon rosszul jövök ki a dologból akkor rá gyújtom a házat az osztfönökre :D xDD
2011. jan. 4. 17:57
 13/30 anonim ***** válasza:
47%
Hát gyerek, a tanárod nem viccel, páros számú mennyiségű horogkeresztet tilos rajzolni (okkultista okokból), vagy csak egyet, vagy hármat kellett volna, abból nem csinálnak ügyet. Na de kettőt? Valószínű nem fogod megúszni utcai rendőrökkel és írásszakértővel, biztosra veheted, hogy a titkosszolgálatot és az izraeli nácivadász kommandót is bevonják. Akár még Hágában is kiköthetsz emberiség ellenes bűncselekményekért és népirtásra való felbujtásként! Aztán mehetsz Spandauba többszörös életfogytiglanra!
2011. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Van olyan az osztályba,akit kedvel a tanár,és aki kedvel téged?Ha van,kérdeztesd meg vele,hogy tényleg rendőrt hív-e,és ha igen,akkor próbáljatok meg valamit beszélni vele!

Ha nem megy,és lehet,pénzeld le!Sajnos nem találkoztam még ilyen tanárral,de hátha van!

2011. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

ez hülye xDDD meg szakadtam a röhögéstől xDD

de mind1 le szarom csináljon amit akar én tagadom úgy se tudja rám bizonyítani

2011. jan. 4. 18:06
 16/30 anonim ***** válasza:
ha oszttársad lapjára rajzoltad akkor mért rád gyanakszik? :D
2011. jan. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Nálunk 4.ben egy gyerek a padba véste bele a horogkeresztet. Talán a város leggazdagabb emberének a fia vt, szaktanári nélkül megúszta.
2011. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
De te mi a francért nem figyelsz órán? Szünetben is lehet horogkereszteket rajzolgatni. Az óra arra való, hogy tanuljon az ember.
2011. jan. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy van-e akit aza kis bestia kedvel de nem érdekel egye meg a frász az osztályfőnököm hagy nyomozón meg egye az ideg én meg tagadom nem én voltam nem tudok semmit oszt úgysem tudja meg hogy én voltam
2011. jan. 4. 18:10
 20/30 anonim ***** válasza:
Igazából ha egy ilyen helyzet után röhögni van kedved,nem érdekel túlzottan a dolog!Tiltott önkényuralmi jelképpel való visszaélés,valószínű pénzbirság!
2011. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!