Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki rajzol 2 darab...

Ha valaki rajzol 2 darab horog keresztet milyen büntetésre számíthat?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 17:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
86%

Kipróbáltam a felvetésedet és rajzoltam 2 horogkeresztet egy lapra.


Még nem történt semmi, de várom a fejleményeket.

2011. jan. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
83%
és az aki a suliban meg az utcán a szája fölé olyan papírt rak ami olyan mint hitler bajusza? mi meg mentünk utánna tisztelegve egymás után és egyszerre lépve xD
2011. jan. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

közterületen, pl. falra, vagy a MÁV/BKV stb. járművekre....

1 év börtön...


[link]

2011. jan. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Konkrétan az osztálytársam dolgozatára rajzoltam rá és osztály főnök meg rendőrségi ügyet csinált belőle
2011. jan. 4. 17:34
 5/30 anonim ***** válasza:

Attól függ....

Közterületen ,vagy öltözéken feltűnően viseled illetve az eszméket terjeszted valószínűleg megbüntetnek pénzbírságra. /Kivétel ,ha történelmi vallási vagy tudományos célú az ábrázolása ./ Azt nem tudom biztosan humoros célra bűn-e felhasználni.

Amúgy ezek még amik tiltott jelképek Magyarországon : nyilaskereszt,SS-jelvény,sarló és kalapács,ötágú vörös csillag,

Igaz itt is büntetik a legdurvábban Németországban büntetnek ott elköhintesz félhangosan egy sieg heit és rögtön ráugrik két éppen arra járőröző rendőr és úgy elver gumibottal ,hogy többet nem fogod.

Hát ha olyan helyre rajzolod ahol nem tűnik fel akkor s

2011. jan. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Okos vagy,mondhatom!!!Hány éves vagy?

De azért egy osztályfőnöknek nem kéne egyből baszogatni érte egy diákot!

2011. jan. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Szent Liberál paplovagjai megtalálnak gyerek és elbánnak veled náci kiléted végett!!!

Készülj a bűnbocsánatra!!!

2011. jan. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok

és osztályfőnök rendőrt fog majd hívni suliba vagy feljelenteni vagy a tököm tudja de milyen büntetést fog a rendőrség ki szabni?

2011. jan. 4. 17:46
 9/30 anonim ***** válasza:
Jó nagy patkány a tanárod. Nyugi a rendőrök le se fogják majd szarni, nem hiszem hogy törvényellenes amit tettél.
2011. jan. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
tudom már rá jöttem a tanárok 95% patkány kutya olyanokat mondott még hogy írás szakértőt fog hívni is kideríti ki volta az bár ki nevetem de parázok
2011. jan. 4. 17:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!