Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért jó, hogy nincs legalizál...

Miért jó, hogy nincs legalizálva a marihuána Magyarországon?

Figyelt kérdés

Az emberek egy része bódulni akar, ez egy ilyen humán sajátosság. Ezt meg fogják tenni, akkor is, ha ez az egészségük bánja. Más emberek meg ezen emberek kiszolgálására állítanak elő különböző bódító dolgokat. Így az egyik ember bódul, a másik meg gazdagszik, ez egy win-win helyzet.

Ámde a tiltással nem azt fogják elérni, hogy a bódulni akaró emberek nem akarnak majd bódulni, hanem azt, hogy olyan bódító dolgokat fognak keresni, amelyeket nem tilt a törvény. Ilyen pl. ez a cukorkás história is:


[link]


Itt is az történt, hogy egy kanabishoz hasonló, de ismeretlen, új, és ezért tiltás alá nem eső anyaggal helyettesítették az évezredek óta ismert és biztonságos, de tiltott THC hatóanyagot, és emiatt egy csomó ember rosszul lett. Minden hatóanyag-variációt nem lehet tiltani, mert egy ügyes kémikus bármikor kifundál egy új, de totálisan ismeretlen, lutri hatóanyagot (dizájnerdrog), ami ugyan nem esik semmiféle tiltás alá, de nincs is semmiféle klinikai tesztje, tehát semmit sem lehet tudni róla, hogy adott egyénnél hogyan fog hatni, mit fog vele tenni.


Miért jó ez a magyar államnak, hogy emberek mérgeződnek meg az egyre újabb és újabb, totálisan ismeretlen hatóanyagoktól ahelyett, hogy az ismert, bevált és biztonságos hatóanyagok használatát engedélyeznék?



júl. 6. 11:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/127 anonim ***** válasza:
68%
Magasról tesznek az ilyen problémákra, ők bármikor tudnak szerezni prémium minőséget. A csőcselék meg nyugodtan mérgezze magát.
júl. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/127 anonim ***** válasza:
64%
Mert az ország 2/3-a falusi alkoholista.
júl. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/127 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem jó. De az a baj, hogy a politikusokat kizárólag csak az érdekli ami szavazókat hoz. Ami szavazókat visz, az nem izgatja őket, hiába tudják legbelül ők is, hogy tényleg úgy van.

Na most Magyarország egy elöregedő társadalom, itt az nyer választást aki a legtöbb nyugger szavazatát megszerzi. Na most a nyuggerek meg a kádárizmusban szocializálódtak, akkor meg az volt a norma, hogy "minden drog halálos méreg és azonnal belehalsz" miközben az alkoholizmus és dohányzás egészséges és kötelező. Így noha az alkoholizmus miatt százezrek élete megy tönkre és évente több ezren halnak meg dohányzás miatt, míg a marihuánának még töredéke sem a negatív hatása, de ez a kádárista nyuggereket nem fogja érdekelni, mert régen be volt tiltva a "drog" ezért azonnal fejbe kell lőni minden füvest, míg a saját hányásodban fetrengeni a piatól becsülendő dolog.

Így nyilván ehhez a réteghez fogják a politikusok is igazítani magukat.

Ilyesmi, hogy "dizájnerdrogok" meg "államháztartás szempontjából mi előnyös" meg thc stb halvány lila fogalmuk sincs mégcsak fogalmi szinten sem, hogy mik ezek. Kádar elvtárs idején ilyesmik nem voltak, így ezeket hiába is mondod, azt sem tudják egyáltalán mik. Így mivel a szavazók nagy részének fogalma sincs ezekről m, ezért ezekkel egy politikus sem fog foglalkozni.


Az egész le lesz tudva annyival, hogy "ez a drogok miatt, a drog rossz! Értem?" és pont. A kádárista nyugger szemében amúgy is minden drog ugyanaz, nekik csak a rossz drog meg a jó alkohol+cigi létezik. Most ha egy politikus csak próbálná is a cannabis mint növény legalizálását akkor a nyuggereknek csak annyi jönne le az egészből, hogy "legalizálni akarja a drogot!" és a drog hallatán már látná maga előtt amint egy herionfüggő éppen szúrja is magába rozsdás tűt egy sötét sikatorban fekve. És te hiába is próbálnád mégcsak magyarázni is nekik, hogy az heroin ez meg marihuána és ezeknek semmi közük nincs, még ők néznének hülyének, mert mindkettő drog és pont.

júl. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/127 anonim ***** válasza:
94%

#3 vagyok

Annyival még kiegészíteném, hogy a témára nincs megoldás és ezek teljesen normális mindennapos dolgok lesznek a jövőben is, hogy dizájnerdrogok miatt kerülnek kómába emberek. Legalábbis amíg Magyarországon a kádári nyugger generáció lesz a fő szavazóbázis.


Azaz csakis az az egyetlen megoldása a problémának, ha megfiatalítjuk az országot, hogy legyen sokkal több fiatal szavazóbázis is. Tehát többet kell szexelni, és gyerekeket csinálni. Csináljátok sok-sok gyereket, szaporodjatok fiatalok!

júl. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/127 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó, a fiatalok kimentek a hanyatló nyugatra. Ott meg nincs kádárnyugger probléma...
júl. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/127 anonim ***** válasza:

A legtobb magyar eliteli a drogokat es egy kalap ala veszi a marujanat a heroinnal. Azokrol az ismeroseimrol akik tudom hogy fuveznek azokrol koztudott hogy lustak, csak a pia meg a fu erdekli oket, alkalmi munkakbol elnek, stb. Ebbol az jon le az embereknek hogy ezt teszi veled a fu. Termeszetesen van olyan is aki mernok es jo allasa van, csaladapa es mellett fuvezik de o diszkreten csinalja, ugy hogy masok ne tudjak mert tisztaba van vele hogy az emberek elitelnek miatta.


Kint USA-ban szivtam eloszor fuvescigit. A munkahelyen korbeadogattak a fuvescigit es beleszivtam en is. Oszinten, nekem nem érne meg annyit amennyiért árulják, főleg hogy illegális.

Viszont vannak itt is THC gumicukrok teljesen legalisan. Lehet kapni benzinkutakon, dohanyboltokban es az interneten is tobb cégtől lehet rendelni aki gyártja ezeket.

Delta 9, Delta 8 és HHc ami a legnépszerűbb. Ezeket a THC gumicukrokat szoktam szedni és ha az ember ésszel szedi akkor nem fog kiütni. Kitapasztaltam hogy mennyi a hatar nalam. Volt amikor kicsit többet vettem be mint szoktam és úgy bevoltam lazulva hogy alig birtam felkelni a szekből.

júl. 10. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/127 anonim ***** válasza:
62%
Nem kell ahoz legalizálás, hogy a sok hitvány legalja "bódulni" tudjon. Sokkal fontosab kerdések is vannak attól, hogy legyen e még egy drog legális.
júl. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/127 anonim ***** válasza:
20%

Múlt héten lett volna az esküvője a drogos ámukfutó által megölt jegyespárnak, éppen meghívókat kézbesítették. Sajnos temetés lesz most.

És vannak olyanok, akik még csak a gondolattal is eljátszatoznak, hogy miért nem legalizálunk több drogot?

Na azért, hogy ilyen esetek ne történjenek napi szinten.


Ha rajtam múlna még a kérdést kiírója is 2 év börtönt kapna, mert feltételezhetően felnőttként, ennyi értelmi képességgel minimum közveszélyes.

De az ilyen baleseteket elkövetőket is méltó, hosszan tartó bűntetéssel jutalmaznám. Ugyanis drogozni sose muszály. Ha meg már bódulni akarsz, és magad egészségére nem gondolsz, gondolj a másokéra. Vagy utánna ne várd el, hogy mások is törődjenek veled, miközben élve darálnak le kutyakolbásznak.☺️

júl. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/127 anonim válasza:
81%
Utolsó ,gondolom nem zavar az az álszent rendszer se ,hogy a rendőrség nyílt asszisztálásával árulják most. Meg hogy rengeteg piás állapotban lévő ember is okos halálos baleseteket. De gondolom te magad is ilyen álszent vagy :D
júl. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/127 anonim ***** válasza:
Butyuta 8. Az heroin meg kokain volt. Részegek mennyi balesetet, gyilkosságot csinálnak?
júl. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!