Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha megütök 1 homoszexuálist...

Ha megütök 1 homoszexuálist aki szexuálisan zaklat akkor miért engem rúgnak ki?

Figyelt kérdés
Miért mit kellett volna tennem? Máskor hagyjam hogy tapizzanak, meg flörtöljenek velem?

jún. 26. 13:52
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
27%
10: Vegyünk egy olyan helyzetet, hogy a homó kolléga előveszi a szerszámát, és mögém lopózva hozzámdörgöli vagy nekem nyomkodja (nem belém!). Akkor sem jogos az ütés? Hisz ugyanúgy mondhatjuk, hogy ő nem verekedett, csak hozzámért.🤔
jún. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
75%
"homó kolléga előveszi a szerszámát, és mögém lopózva hozzámdörgöli vagy nekem nyomkodja (nem belém!). Akkor sem jogos az ütés?" Nem, akkor sem jogos az ütés. Odébb menni jogos. Határozott felszólítani, hogy hagyja abba, az jogos. De lekeverni egy sallert az nem jogos.
jún. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
30%
12: Csak szerintem ilyenkor az emberek 90%-a nem tudná megállni, hogy pusztán csak rászóljon. Mivelhogy az ilyen tett kapásból felkorbácsolja az indulatokat.
jún. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
80%

A fö gond az, hogy MO-on az emnberek jó részének CSAK AZ a problémamegoldási lehetöség jut eszébe, hogy verekszik.

Ez ettöl még nem jogos, és elég siralmas, hogy MO-on ma még az emberek itt tartanak, ösember szinten tudnak csak reagálni.

jún. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
84%

11-es: egyébként a kérdés szempontjából teljesen mindegy, hogy aki zaklatja a másikat, az homoszexuális vagy sem - nem igazán értem, miért ezen vagy legjobban fennakadva.

Mellesleg az általad vázolt helyzet gyakorlatilag elképzelhetetlen, csak nagyon beteg fantáziájú valakinem jut eszébe

jún. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
60%
14: Az valóban gond, hogy a vitát sokan verekedéssel akarják megoldani. De a szexuális molesztálás azért más tészta egy kicsit.
jún. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
86%

"Csak szerintem ilyenkor az emberek 90%-a nem tudná megállni, hogy pusztán csak rászóljon. Mivelhogy az ilyen tett kapásból felkorbácsolja az indulatokat."


Erre találták ki az ÖNURALOM

jún. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
87%
Nem ütetheted meg, ha zaklat, jelenteni kell a feletteseknek, nem önbíráskodhatsz.
jún. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
90%
16-os: az sem más, ha értelmes embert ér ilyen inzultus, az normálisan tud rá reagálni, aki primitív, agresszív lény, az üt
jún. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
49%
Lehet itt papolni önuralomról meg ilyenekről. De feltételezem, egyikőtök sem élte még át személyesen. 🙂
jún. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!