Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Rendőrállam eü rendeletekre...

Rendőrállam eü rendeletekre hivatkozva ? BM laktanyákban képezik ki az orvosokat hír24 jún 13. cikke új eü törvény 2025 jan 1 kötelező korosztalyonként szűrővizsgálatok ? Kényszerrel vegrehajtható ! Cikk adózóna 06 21

Figyelt kérdés
Kapcsolódik a jún 1 WHO IHR hatósággá válásához .
jún. 24. 10:33
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
jún. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 Hova gondolsz ***** válasza:
73%

És akinek nincs méhnyaka, azzal mit fognak csinálni?:D

Kérdem ezt azért, mert önként jártam szűrővizsgálatra, -amíg még tudtam kint járni az utcán-, és nekem is kb. az életem lett megmentve méhnyak csonkolással.

A másik két vizsgálatra nem jártam, de mondjuk elképzelem, hogy szklerózissal majd én ott tudok állni a plexilapok előtt a mammográfián...

jún. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
83%
Nektek majd megy a bírság. Meg mindenkinek, akinek demens, ágyhoz kötött stb cselekvőképtelen hozzátartozója van, aki lehet, hogy amúgy épp valami egyéb, szűrhetetlen daganatos megbetegedésben haldoklik, rángassátok el, oldjátok meg az eljutást, különben behajtás. Nyilván, ha ezzel lehet mutyikázva TB pénzt pumpálni, meg bírsággal ingyenpénzt beszedni, akkor pont le fogják szarni ezeket, sőt, még több ingyenpénz, ha szívathatnak.
jún. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!