Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Rendőrállam eü rendeletekre...

Rendőrállam eü rendeletekre hivatkozva ? BM laktanyákban képezik ki az orvosokat hír24 jún 13. cikke új eü törvény 2025 jan 1 kötelező korosztalyonként szűrővizsgálatok ? Kényszerrel vegrehajtható ! Cikk adózóna 06 21

Figyelt kérdés
Kapcsolódik a jún 1 WHO IHR hatósággá válásához .
jún. 24. 10:33
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

Ez eu-s dolog?

Vagy csak a magyar kormány tolta túl, mint mindig?

jún. 27. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%

16: OK, tehát rendeletben, köszi. Az ellen szeretnénk elég sokan tiltakozni, hogy bármiféle jogi eszközzel invazív, potenciálisan mellékhatásokkal járó szűrésekre kötelezzenek 18 év feletti embereket, akik nem akarnak részt venni ezeken.


21: Egyelőre a Magyar kormány hozott csak ilyen törvényt, de szerintem nemzetközi (WHO?) programnak megfelelés lehet mögötte.

jún. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
Sorban kell végigmenni a hivatali jogi prrotokolon dr Mihalik Angelika szerint mert a beidézés eseten lesz támadható perrel , amugy a tiltakozás fontos mert le kell buktatni a nepirtást . Aki 2020ban sem most nem döbbent rá mi megy az siman elmegy kinzásra kivégzésre mert a hatalom szent és követi ...
jún. 27. 10:23
 24/43 A kérdező kommentje:
Érdekes nem ? A közmedia az ensz who eu túlkapások ellen vitázik M5 Ez itt a kérdés műsoraiban miközben fent végrehajtjak sumakban a vadabb törvenybeiktatásokat.... A kovid rendeletei kirekesztett elpusztitott cégeket embereket de a Tasz a helsinki bizottság szerint minden jogszerű volt !!! Ezek most sem tesznek semmit nyomásra sem, lefizetett szabotőrök fel kell oszlatni ezeket mert a sittesek és homoperverzek sztárolásán kivül dekolnak az árnyékban .
jún. 27. 10:38
 25/43 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem olyanok hozták ezt a törvényt akiknek fogalmuk sincs pl a női test működéséről.

Hiába rendelnek be x időpontra (ami nekik megfelel, mert akkora sorolnak be) rákszűrésre ha én pont akkor menstruálok, akkor nem tudnak mit tenni, nem tudják elvégezni a rákszűrést.

Vagy majd minden nő módosíttatná az időpontját? Akkora káosz lenne ebből, nincs is erre megfelelő számú orvos és asszisztens. A mammográfia ugyanez. Nem mindegy hogy a ciklus melyik napján végzik a vizsgálatot.

A vastagbél szűrés első körben székletvér vizsgálat szokott lenni, ami "csalóka", mert elég ha van a páciensnek egy belső aranyere amiről nem is tud, de a mintavételkor már kerülhet egy pici vér a székletre. Amit a teszt rögtön kimutat, és ezért vegzálni fogják az embert további kellemetlen vizsgálatokkal. Általában az ülő foglalkozású emberek nagy százalékának van aranyere úgy hogy sokan nem is tudnak róla.

De ezeknek a vizsgálatoknak semmi köze a járványügyi dolgokhoz, mert azt lehetne kötelezni ha járvány lenne.

És akkor még nem is beszéltünk a fehér köpeny szindrómásokról, autistákról, pánikbetegekről, szorongókról stb, stb, akiket ilyen vizsgálatokra akarnak kötelezni. Nem tudom hogy képzelik ezt?!

jún. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
16%

#25 Van 3 éved arra, hogy te magad menj el a neked megfelelő orvoshoz a neked megfelelő időpontban és elvégezzék a méhnyakrák szűrést, amibe te halsz bele és nem az a minisztériumi dolgozó aki esetleg figyelmeztet arra, hogy nem csináltad meg.

Itt megy a hiszti évek óta, hogy milyen rossz a magyar egészségügy, hogy a magyarok halnak meg legtöbben ebben meg abban blablabla, aztán amikor csak ennyit kellene tenni, hogy 3 év alatt elmenj 3 szűrővizsgálatra amik a saját életedet mentenék meg, akkor meg ellene hangolsz másokat. Klassz.

jún. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
80%

26

Ne haragudj, de pontosan arról van szó, hogy nem szeretné(n)k elmenni kötelező jelleggel invazív, fájdalmas, megalázó vizsgálatokra. Az én testem, hadd döntsek már én róla! Mi ez, rendőrállam, tényleg?

Menjél, ha ez megnyugtat,, akár évente is, a te dolgod. Én nem járok, a párom sem, ez abszolút magán ügy.

Ne hogy már ötven éves korunkra ilyen baromság miatt kelljen elhagyni az országot...

Az állampolgár ilyen szintű magánszférájába egyszerűen nem lehet beleavatkozni!

jún. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:
25 @ Naiv vagy , pontosan tudnak mindent de te azt hiszed tévednek .Véletlenek nincsenek bevett gyakorlat kidolgozott modszereken zajlik minden .
jún. 27. 11:42
 29/43 A kérdező kommentje:
26 # , te sem fogtad fel , mert nem érted vannak és nem lelkiismeretesek . Amit felhoztál gyermeki szintű hianyos érv .... Akarsz elmész pcr labor egyéb tesztre bármikor ha lehet de ez ERŐSZAK kényszer zsarolas pénzbehajtás hatalmi beavatkozással.
jún. 27. 11:45
 30/43 anonim ***** válasza:
85%

#26:

Senkit NEM hangoltam a szűrővizsgálatok ellen!

Csak tényeket írtam le. Sehol nem írtam olyat hogy az illető ne menjen vizsgálatra. Értő olvasás!

De egész más dolog az hogy magamtól megyek, vagy zsarol az állam.

Az nincs szerintem benne a törvényben hogy maszeknál (választott orvosnál) is elvégeztetheted, bár lehet hogy elfogadják, nem vonom kétségbe. Ezért kellene hogy foglalkozzon vele a média, kérdezzenek meg erről orvos-jogászokat, csináljanak erről riportokat stb.

Itt az a probléma hogy nagyon fű alatt akarják ezt is intézni, ahelyett hogy már most lenne róla társadalmi párbeszéd.

És az is érdekes hogy a férfiaknak nem lesz kötelező a prosztatarák szűrése. Jobbára csak a nőket vegzálják. Vajon miért? Mert a törvényeket férfiak írták?

Még egyszer leírom, aki szeretne menjen szűrővizsgálatra, mert az hasznos, nem mondom hogy nem. Csak maga a törvény bevezetése elég "érdekes".

jún. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!