Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Rendőrállam eü rendeletekre...

Rendőrállam eü rendeletekre hivatkozva ? BM laktanyákban képezik ki az orvosokat hír24 jún 13. cikke új eü törvény 2025 jan 1 kötelező korosztalyonként szűrővizsgálatok ? Kényszerrel vegrehajtható ! Cikk adózóna 06 21

Figyelt kérdés
Kapcsolódik a jún 1 WHO IHR hatósággá válásához .
jún. 24. 10:33
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
0%

#30 "Az nincs szerintem benne a törvényben hogy maszeknál (választott orvosnál) is elvégeztetheted, "

Eddig pont arról ment a vita, hogy nincs is semmi iylen benen a törvényben és a rendeletet sem tudta még ide senki betenni - én sem találtam meg ami erről szólna.

Ez a "nincs is benne szerintem" szöveg igen ostoba ezek után, érdemes lenen előbb megnézned mi is van benne. A kötelező szűrővizsgálatok eddig sem jelentették azt, hogy csak a kijelölt helyen és időben lehetett elvégezni, magáról a vizsgálatról kellett az illetőnek igazolás, hogy elvégezte. Ahogyan eddig is a szűrővizsgálatokról azzal küldtek értesítést, hogy X helyen, Y időpontban van szűrővizsgálata, de ha nem felel meg az időpont akkor kérjük egyeztessen róla Z-vel. Így járok mammográfiára egy évtizede, hogy értesítenek mikor kellene mennem szűrésre, akkor észbe kapok, kérek egy nekem megfelelő időpontot ott ahová járni szoktam és megyek oda. Csak ezt ki kell fizetnem, amit meg ajánlanának az ingyenes lenne.

A szöveged pedig pontosan ez, ellene hangolsz másokat is a szűrővizsgálatoknak. Ha nem lenne, hogy tömegek sz@rnak bele a lehetőségbe és csak akkor mennek orvoshoz amikor már nem lehet rajta segíteni, akkor nem is kellene kötelezővé tenni. Itt ül mellettem egy kollégám akinek pont az mentette meg az életét, hogy elment a prosztata szűrésre és így időben el tudták nála kezdeni a kezelést. Ha nem megy el akkor mára már mire tünetei is lennének, már lehet gyógyíthatatlan stádiumban lenne. Így is van rengeteg olyan betegség amit nem tudnak időben szűrni és túl későn derülnek ki, tényleg nem értem miért kell hisztizni amiatt, hogy mások meg akarják menteni az életedet. Ha amúgy is elmész szűrésre akkor felesleges foglalkoznod vele, ha meg magadtól nem vagy hajlandó akkor igenis ez kell, köteleznek rá. Onnantól, hogy a közös társadalombiztosítás keretéből megy aztán a kezelésed ez már nem scak a te magánügyed.

jún. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
#31 Ezt én is néztem, eben nincsenek benne azok amikről most folyik a vita.
jún. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
31 # Akkor szerinted minden rendben a kényszerrel , oké fáradj el önként vagy értesítes után a torturára .
jún. 27. 13:14
 34/43 anonim ***** válasza:
85%
Tévedsz, 31-es, attól, hogy mindenki fizeti a TB-t, igenis a magánügye, és még ezzel az ürüggyel sem lehet orvosi beavatkozásra kényszeríteni valakit, ha azt nem saját akaratából teszi. Pont erről szólnak azok a nemzetközi egyezmények, amiket sért a törvény. Sajnálatos, hogy ilyen alacsonyan van az erkölcsi érzéked, de pont azért lettek ezek az elvek kőbe vésve, hogy sose tudjon teret nyerni valami szörnyűség az ilyen egybites alacsony moralitás mentén, mint amit a hozzászólásodban prezentáltál.
jún. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
77%

22, köszi.

De milyen érdekes, a pfája nagy és folyton vétóz. De azért a WHO-nak elsőként akar megfelelni? (persze a mi fszunkkal verni a csalánt).

jún. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy meg a vékonybél és vastagbél tükrözést hogy írhatják elő 2 évente, amikor azt orvosok is max. 5 évente tartják indokoltnak (de azt is csak akkor, ha volt előzmény a családban). Akkor mit akarnak b@sztatni minket 2 évente???
jún. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
85%

26

És 65 évesnek minek a méhnyak szűrés? Az én korosztályomra már (ha van ilyen gond), akkor a méhtestrák a "jellemző". Könyörgöm, 16 éve nem menzeszelek és nem élek aktív életet. Menjenek a pcsába!

jún. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
83%

#30

Igen, a bevezetése "érdekes".

Ahogy a megalkotása is, rohadék, aljas, sunyi módon, éjszaka, és persze 06.10-én, amikor mindenki a választási eredményekkel van elfoglalva.

jún. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
86%

31

Oké, járjál bármilyen szűrésre, kit érdekel, a te döntésed. (Mondjuk Svájcban éppen most építik le a mammográfia szűrést, mert amóta bevezették, megnőtt az új esetek száma, köszönhetően a kétévenkánti sugárdózisnak...)

A kollégádat is üdvözlöm, szerencséje volt.


"nem értem miért kell hisztizni amiatt, hogy mások meg akarják menteni az életedet"

Mert az én dolgom, és senki másé. Vagy, mert nem akarom, hogy vadidegenek turkáljanak a végbelemben/hüvelyemben. Mindezt parancsra. Tényleg; hol élünk? Észak-Koreában??

Őszintén nem értem, hogy hogyan nem lehet felfogni, hogy kell, hogy legyen valami minimális emberjogi/betegjogi minimum, ami alá nem megyünk le.

jún. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
2012 TB adó nem járulék , a nyugdíj a segély stb adható nem jár . Aki képben van az tudja hogy a különleges hadi stb rendeletek nem érted vannak . Érdekességként Matolcsy Gy 59.vándorközgazdasz - gyűlés YT videon elmodja mi lesz es mi van pl az államérdeke a közérdek kamuk , és digipénz a megosztásos gazdaságért tehát nincs tulajdonod !
jún. 27. 14:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!