Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tartoznak pénzzel. Mit tudok...

Tartoznak pénzzel. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Olyan problémám lenne, hogy Ausztriában dolgozok és mikor még nem voltam jártas a kinti melókba s az egyéb bankos dolgokkal addig a volt műszak vezető főnököm számlájára ment a fizetésem amihez nem nyúltam 6 hónapig hozzá, de mikor kellett volna elköltötte. Tudom, hülyeség volt... Annyit sikerült csinálnom, hogy írtunk egy kölcsönadásit amit 2-tanuval aláirattuk. Nem igazán akar fizetni. Mit tudnék tenni? Ausztriáról van szó. Most már van 2 étterme, Ausztriában. Magyarba vagy Ausztriába lenne érdemes valamit tenni, ha lehet?
2022. ápr. 6. 22:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Osztrák-Magyar fizetési meghagyást Magyarból lehet indítani? Ügyvédet, jegyzőt vagy kit keressek majd?
2022. ápr. 7. 15:21
 12/14 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Ezt a táblázator nem teljesen értem.



jogosult


kötelezett


európai fizetési meghagyásos eljárás Magyarországon


magyar


magyar


nem indítható


Hogy értik, h Magyar-Magyar? Pl Az én helyzetemben, hogy mind ketten Magyarok vagyunk, de ő külföldön él...?

2022. ápr. 8. 07:43
 14/14 anonim ***** válasza:
Olvasd el figyelmesebben, magyar-ausztria az nem magyar-magyar (amire ott van a magyarországi fizetési meghagyás).
2022. ápr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!