Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Elképesztő pénzzel tartoznak...

Elképesztő pénzzel tartoznak a társasházak?

Figyelt kérdés

[link]


Ha elosztom a 4.5 milliardot 750ezer lakasra, akkor 6000 Ft jon ki lakasonkent? Huha, ez aztan a nagy tartozas, csak nem elmaradtak 1 havi kozoskoltseggel??


Nem is ertem hogy lehet ilyen cikket megirni.


2021. szept. 3. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez most valami provokáló kérdés vagy mi a lényege?

Amúgy ne a 4,5-ot oszd le 750 ezerrel, mert az csak a panelokra vonatkozik. Meg felesleges is leosztogatni. Nekünk 2 lakásunk van, de egyiknél sem volt soha semmilyen tartozás. És rajtunk kívül nagyon sokan vannak még így. A probléma a notórius nemfizetőkkel van.

2021. szept. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
Akkor írj annak aki írt, vittkozz vele,
2021. szept. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Általában két véglet van, aki tisztességesen fizet és soha semmivel nem tartozik.

Másik véglet, hogy harapófogóval kell kihúzni belőle a pénzt. Ennek oka, hogy 10.én fizut kap, ezután van 4-5 napig pénze, amíg el nem költi a következő dolgokra: letiltás a fizuból, alkohol, szerencsejáték, cigaretta, "túlköltekezés a boltban, mert épp van miből", esetleg k*rvák.

Utána 3 hétig éhezik. Illetve jellemzően ő kapja fel a vizet, ha valami tartozást akarnak behajtani rajta 15.e és 10.e közt, hiszen "ő majd 10.én kap fizut, neki nincs pénze, hogy képzelik ezt."

2021. szept. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!