Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha 2 testvér örököl egy...

Ha 2 testvér örököl egy lakást, hogy lehetne csak az egyikőjé a lakás?

Figyelt kérdés

Sajnos amióta az eszemet tudom a testvéremmel nem voltunk sosem jóban de nincs más választásunk, együtt kell élnünk. Ez most rosszul hangzik de hogyan lehetne elérni azt hogy csak az én nevemre kerüljön a lakás. A testvérem nem akar dolgozni..esténként részegen jön haza és elkezd kiabálni miközben nekem korán dolgozni kell mennem mindennap. A legidegesítőbb, hogy nem figyel a tisztaságra mindig utánna kell takarítsak mindennap mintha ez lenne a kötelességem.

Apukánk már nagyon idős és én segítek neki a legtöbbet a testvérem semmilyen szívességet nem tesz sem apukánknak sem nekem. A kapcsolatom vele nem javítható egyszerűen ilyenvolt ilyen marad. Én vagyok 25éves Ő pedig 23.


2020. júl. 11. 13:58
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:

ezt senki nem vitatja, 50-es. csak mire lemegy egy ilyen per - ismerősnél öt évig tartott -, aztán árvereztek, a ház ára elment beadványokra és ügyvédre.

tökre megérte.

2020. júl. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!