Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit gondoltok a Hummeres...

Mit gondoltok a Hummeres ártatlanságáról?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=FZc53trDnYA

Ezt a felvételt 14 millió forintért akarta eladni a gyilkos ügyvédje a magyar médiának, mivel szerinte bizonyítja az ártatlanságát.

Mit gondoltok erről?


2012. nov. 19. 16:30
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:

Ja és még annyi, ha már itt feszegetted a szándékosságot, akkor igazán utánaolvashatnál a BTK-nan te is. Az eshetőleges szándék is szándékosság.

Tehát konkrétan erre az esetre, ha látva azt, hogy elé ment a rendőr, és ennek ellenére padlógázzal elindul, hogy lesz ami lesz, az is szándékosság.

Jó ügyvéd lenne belőled, mindenkit elküldenél a fenébe, védenéd minden lehetséges eszközzel a védencedet.

2012. nov. 20. 17:41
 42/44 anonim ***** válasza:
82%
Ha jól tudom, akkor rögtön orvoshoz került az elkövető, úgyhogy gondolom az orvos meg tudja állapítani, hogy lefújták-e vagy nem. Egyébként kár ezen görcsölni, meg kellett volna már rég állnia. Innentől kezdve szándékos volt.
2012. nov. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
76%

Aki drogosan vezetett és őrjöngött, az hogy a fenébe emlékszik pl. lehúzott ablakra?! Egy fenét, a banda fejét akarja menteni a többi bandatag!

Magyar közlekedési rendőrnél paprikaspré? Gázspré talán.

Még én sajnáljam ezt a kegyetlen bűnözőt?! Az senkit sem érdekel, hogy a videón ott van a földön a haldokló rendőr? Neoliberális gazemberek csak a bűnözőt tudják sajnálni?! Az áldozatot soha?

2012. nov. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
0%

Talán megáll a gondatlanságból elkövetett halált okozó testisértés.

Nem akarta ő elütni, a sünök szakszerűtlen ámokfutásának lett ez az eredménye, mindenesetre sajnálatos hogy így történt, én sajnálom a hummeres fickót.

2012. nov. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!