Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit gondoltok az iskola...

Mit gondoltok az iskola rendőrségről?

Figyelt kérdés
Láttam már olyan iskolát, hogy gyerekekből lett ott rendőr, és az iskola környékén, és az iskolában ügyeltek a rendre, satöbbi. Erről mit gondoltok, szerintetek ez felesleges?
2012. júl. 29. 02:51
 1/9 anonim ***** válasza:
12%

Rendőr államot akarsz?

Hát ha napi 26 órát szeretnél dolgozni hogy eltartsd azt a sok rendőrt. Nem a rendőrök számával van itt a baj hanem a rendszerrel. Lehet itt minden ember rendőr ha a kissebbség úgy jár be a sittre mint haza! (Jobban élnek némely börtönbe az emberek mint kint.. Én dolgoztatnám őket és senki nem akarna börtönbe menni. Plusz nyereség. -Probléma megoldva!

2012. júl. 29. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7%
Tanárokat kell megvédeni a gyerrekektől.
2012. júl. 29. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Régen minden osztályban voltak hetesek. Ők felügyeltek a rendre.
2012. júl. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Hetesek most is vannak...


Viszont ami az iskolába kell az már az óvodában kezdődő szigorú szigor lenne és nem pedig az, hogy az elsősök azt csinálnak amit akarnak és nem tanulnak, én 7 éve voltam elsősös de mi legalább tanultunk most meg kint futkosnak a folyóson az egész alsót zavarva illetve a felsősök kisebb részét is


IDE FEGYELEM KELL ÉS NEM HOLMI KÖLYÖK RENDŐRSÉG!

2012. júl. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12 évnél fiatalabbakhoz hozzá se nyúlhatnak a rendőrök, és ezért felesleges.
2012. júl. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Úristen, látszik nem értitek mi volt a kérdés valójában. Vannak gyerekek, akik egyenruhát kapnak, és az iskolában ügyelnek a rendre, satöbbi.
2012. júl. 29. 17:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezek a gyerekek ugyanúgy nem ellenfelek a problémás diákoknak és azok családjaiknak, mint a tanárok.
2012. júl. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező ne haragudj, de hogyan értelmezzük a kérdésed, mikor az teljesen érthetetlen? Amúgy is értelmetlen a kérdés, a válasz egyértlelmű, a XI. században élünk jóember.
2012. aug. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindegy...
2012. aug. 6. 23:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!