Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy sztorit hogyan tudnék...

Egy sztorit hogyan tudnék napvilágra hozni? Nem szeretném hogy másokkal is ez megtörténjen

Figyelt kérdés
A média nem fogja leközölni mert rendőrökről van szó és esetleg neten hol tudnának ebben segiteni?
2011. aug. 10. 10:38
1 2 3 4 5 6
 41/51 ZETAS ***** válasza:
48%

Úccsó!

Ha rendőr vagy és csináltál kihallgatást nem hiszem el, hogy nem tapasztaltál "verbális terrort" (én hívom így).


Szerintem vagy kamu az egész történet, vagy a rendőrök melléfogtak és a leányzó most tapasztalta először a rendőri szigort:).


Szal még ha egy szarka vagy (vagy ártatlan) a rendőrök ilyenért nem ölnek meg! Sz@r, ha megverik az embert olyanok akikről nem gondolnád. De fordítva te is örülnél sztem, ha a lopott cuccodat keresnék és "keményebben" megkérdeznék a gyanúsítottat.


Most, ha kevered a kakát egy ilyen piti ügy miatt a rendőr helyébe mit tennél? naugye.

Z

2011. aug. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
Z, a kényszervallatásra gondoltál?
2011. aug. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 ZETAS ***** válasza:

Nem kényszervallatásra:) az azért durva kínzást jelent.

Direkt kerültem ezt a szót. Csupán arra, hogy kihallgatáson érdekes kijelentések (megöllek/elintézem, hogy ülj/qrvaanyád/stb) is elhangozhatnak és "bekóstolják" az illetőt pofonnal/ilyesmi (baja nem lesz).

Azt nem állítom, hogy minden kh ilyen, de senki ne állítsa, hogy nincs ilyen!

Z

2011. aug. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 A kérdező kommentje:

Zetus



Nem vallomást akartak kicsikarni hanem hogy szedjük össze a cuccokatés pakoljuk be a rendőrautóba amit nem voltunk hajlandóak megtenni nehogymár ezért is basztassanak hogy láttuk hogy pakolták stb.......... ezért egyből barátomat folytogatta....vallomást semelyikünk nem tett

2011. aug. 10. 18:40
 45/51 anonim ***** válasza:
Na ezt fejtsd ki bővebben, és tegyél vesszőt, ahova kell. Nem igazán érteni, hogy mit akarsz mondani.
2011. aug. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
76%

Én rendőr vagyok, és a következőket tudom neked mondani:


1. Ha kamu a sztori, legyél magadra nagyon büszke, beszívattál egy csomó gyépést!


2. Ha igaz a sztori, jelentsd fel a tetveket az összes barátoddal együtt!


3. A "Zsanett üggyel" ne példálózz, mert a csaj minden fórumon megbukott a hülyeségeivel! Ez az ügy nem arról szólt, hogy ki kinek hisz. A kollégáknak kőkemény bizonyítékai voltak/vannak, Zsanika SEMMIT nem tudott felmutatni!

2011. aug. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:

Janzi


Igen teszek feljelentést , habár nem látom értelmét ugyanis ezt hogy bizonyitom be ez itt a kérdés! A barátaim a tanúk csak a rendőrök meg biztos nem fognak a kollegájuk ellen vallanni. Tegnap meg este 8tól éjfélig vártam ultrahangra mert a látleletes orvos belsővérzésre gyanakadott...de kiderült hogy csak hasfali zúzódás amiről papirom is van és arra is rá vanirva hogy rendőrök tették az elmondásom szerint

2011. aug. 11. 07:23
 48/51 anonim ***** válasza:
Na, benne leszel a Fókuszban?
2011. aug. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:

mennyi mocsok van nem azt kérdezte a csaj hogy szerintetek igaz amit mondok? ha szerinted nem igaz akkor nem írsz ide

de mindneki védi a rendőröket azokat a mocskokat akik hajnalba minden reggel ittvannak előttünk és azokat a hajléktalanokat basztatják akik a szállóról kijőve ülnek a padokon és a kukában keresnek kaját

na mit csináljak erre hívjam ki a rendőröket?

nem mondom hogy bántják őket testileg de csomószor hallotam hogy kiabáltak velük...

a kérdezőnek pedig kitartást mihamarabb gyógyulj meg testileg és lelkileg is!!!

2011. aug. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 ZETAS ***** válasza:

62%-osnak igaza van, tényleg OFFoltunk egy páran:)


Megválaszolom másként a kérdést: sajtóban tudod napvilágra hozni. Elmondod és ők eldöntik, hogy leadják-e.

2011. aug. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!