Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy sztorit hogyan tudnék...

Egy sztorit hogyan tudnék napvilágra hozni? Nem szeretném hogy másokkal is ez megtörténjen

Figyelt kérdés
A média nem fogja leközölni mert rendőrökről van szó és esetleg neten hol tudnának ebben segiteni?
2011. aug. 10. 10:38
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:

pont az ilyen rendőrök miatt nem szabad engedni, hogy 40 évesen nyugdíjba menjenek! nem is szabadna őket alkalmazni! nap mint, nap tapasztalom a trehányságukat! gyorshajtásért megbüntetnek, de a "vadakat" nem büntetik meg, akik nap mint, nap jogsi nélkül vezetnek, lopnak, csalnak. Hőség idején a plázákban rohadnak!

nekem is volt tapasztalatom csak biztonsági őrrel, aki felnyomta a torkánál fogva a gyereket a fesztiválon, azért mert, "neki nem tetszik az öltözködési stílusa" ha nem látom a 2 szememmel el sem hiszem!

2011. aug. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
71%

Jól van öcsém, menjél ebédelni inkább:D

Nagyon nem ilyen az az épület:D

Nem kellene annyi anyagot felszívni a szigeten.

2011. aug. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
51%

A válasz megírásának időpontja: ma 11:45

és te honnan tudod, ennyire, hogy hogyan néz ki? csak nem te is ott dolgozol vagy gyakran látogatod?

2011. aug. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:

lehet nem egy szent ember de megpróbálhatod [link]

nézek még politikusok elérhetőségeit ezenkívül írhatsz rtl-en házonkívülnek, fókusznak, hírtv, atv, tv2 mokka rengeteg helyre

a polgármesternek mindenképpen a helyi tv-nek is fészbukon is írhatod háthaq valamelyik politikus elolvassa

2011. aug. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:

[link]

megint én vagyok szerintem mindenki írjon aki ott volt

2011. aug. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoztam ott infósként és rengeteg ilyen hülye van, aki kitalál marhaságot aztán azt fújja.

A sok hülye meg el is hiszi.

2011. aug. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
írjátok ki fészbukra ...
2011. aug. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 A kérdező kommentje:
Te szórakzol velem? akkor menj és nézd meg... hányok tőled 11.45 komolyan köszönöm hogy sikerült mégjobban felidegesiteni lefotózzam a sebeimet szkenneljem a papirokat engem ne vádoljanak hazugsággal nyomorék utolsó senki
2011. aug. 10. 11:52
 29/51 anonim ***** válasza:
55%

"pont az ilyen rendőrök miatt nem szabad engedni, hogy 40 évesen nyugdíjba menjenek!"


Na mondjuk pont ilyen hülyékről beszélek:)

Nem azt mondja, hogy szűrjék ki az ilyen embereket, hanem épp e miatt vegyék el a becsületesen dolgozó emberektől a jogaikat:D

Az már más tészta, hogy ilyen hozzáállás mellett ki fog majd elmenni rendőrnek, de az nem lényeg:D

Mondom lehet menni ebédelni srácok, szerintem már kész a leves.

Jó étvágyat!

2011. aug. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
41%

Itt imádni fogják a történeted: [link]

Megpróbálkozhatsz velük is: [link]

És mindenképp jelentsd fel a mocskokat.

2011. aug. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!