Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy sztorit hogyan tudnék...

Egy sztorit hogyan tudnék napvilágra hozni? Nem szeretném hogy másokkal is ez megtörténjen

Figyelt kérdés
A média nem fogja leközölni mert rendőrökről van szó és esetleg neten hol tudnának ebben segiteni?
2011. aug. 10. 10:38
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:

óóóóóóóóóóóóóó kitalálom akkor nézd meg Csonka Eszter facebookon énézd meg a hozzászólásokat tegnaról igen kitalálom remélem megdöglesz teis meg kollégáid is... nem igy néz ki gyahh körlépcső nincsen úristen... aki nem hiszi el rendben menjen be és nézze meg:) akkor balra amikor belépsz miért vannak szekrények egy folyosón?

meg ilyenek ja nem tényleg plazma tv mindenhol aranyból van kirakva a padló....

2011. aug. 10. 11:56
 32/51 A kérdező kommentje:
telefonáljbe és mondd hogy az apám vagy tegnap vittek be anyámnak is kiadták az infókat a cuccaimról és akkor kiderül hogy kamue miért találnám ki? undoito mocsokvagy
2011. aug. 10. 11:58
 33/51 anonim ***** válasza:
52%

Kaptál

- határozatot a lefoglalásról

- jegyzőkönyvet a lefoglalásról

- igazolást az előállítás időtartamáról

- vagy bármilyen iratot a rendőröktől?


Írattak veled alá valamilyen kihallgatási jegyzőkönyvet?

Meg is bilincseltek?

2011. aug. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 A kérdező kommentje:
igen kaptam a lefogalásról de csomó cuccomat nem irták bele jegyzőkönyvet nem kaptam de az ügyvédemnek kiadják meg igazolást is kaptam hogy ott tartottak
2011. aug. 10. 12:13
 35/51 anonim ***** válasza:

Társaság a szabadságjogokért.

Látlelet.

Feljelentés az illetékes Nyomozó Ügyészségnél.

2011. aug. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 ZETAS ***** válasza:
48%

Szerintem elképzelhető, hogy igaz, hasonló előfordult már.(szerintem te elsőre biztonsági őrrel találkoztál amúgy)


Úgy gondolják, hogy te vagy a tettes, így nem "sz@roznak veled" (anyázás, könnyebb testi bántalmazás, megvonása XY dolognak elképzelhető) csak az a baj, hogy ha kiderül, hogy nem te vagy, akkor meg mindenféle papír/igazolás nélkül elhajtanak a gcibe.

Látleletet teljesen felesleges vetetni, mert arra meg mondják, hogy nem ott szerezted (ha csak nincs róla felvétel, hogy vernek simán letagadják). Poligráfot stb felejtsd el ez nem USA :), szembesítésen csak beleröhög majd a pofádba csak még idegesebb leszel:)

Ilyenkor csak az segít (vagy az se), ha helyben a kapitányságon vergődsz (mindegyikben szokott lenni kamera, azt a tényt nem tudják letagadni, hogy ott jártál)(itt megint előjön, hogy nem ismerik az emberek a jogaikat)


Gondolom 1 intézkedő rendőr nevét se tudod.

Szal most vesztettél! Próbálj lazítani, felejtsd el! egy ügyvéd száma mindig legyen a telefonban, mert egy sügér vagy.


[link]

Itt próbálkozhatsz, de:

ha drogoztál felejtsd el! (akár MDPV, vagy más még legális akkor is)

ha te tetted felejtsd el (és d"gölj meg)!

ha hazudsz/szórakozol felejtsd el (és d"gölj meg)!

Z

2011. aug. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen nem is fogyaszthatsz alkoholt!
2011. aug. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:

Zetas nem biztonsági őrrel találkoztam ők jelentek meg először az igaz utána a rendőrök,papirom van hogy ott bennt voltam sajnos úgyse fog semmi kiderülni, a cuccaimat az ügyvéd szerint esélyem nincs hogy visszakapjam mert ők irták a papirt hogy mikvannak a táskámban és olvashatatlanul én meg idióta aláirtam mert fenyegetőztek max a szabálytalanságok miatt inditanak eljárást mert az ütlegelések nyomait látlelettel se tudom bizonyitani hogy ők voltak szopok egy kicsit kb...vergődtem is nem kicsit amikor már bennt voltunk azok után kamera felvételt szeretnénk kikérni az ügyhöz bizonyitékként a táskám tartalmáról, a verekedés meg szigeten volt nem a kaitányságon ....2 rendőr nevét tudom aki acuccaimat elvette az rajta van a papiron meg aki kihallgatott.... de szigetesekét nem ők nem tudom hogy egyáltalán 3.kerhez tartoznak e hogy kilehessen deriteni de ebből semmi nem lesz ezzel csak azt szeretném elérni hogy mások ne járjanak igy és legyenek elővigyázatosak.. drogozni? úristen dehogyis ittunk és ennyi... miért találnék ki ilyen történetet szerinted unatkozok?



14:50


szerinted melyik 17 éves tartja be?

2011. aug. 10. 15:02
 39/51 anonim ***** válasza:
100%

Tehát odamentek hozzátok a rendőrök, és mondták, hogy tegyétek el a cuccokat, amik 10 méterre voltak. Ti mondtátok, hogy nem, és erre fojtogattak, majd a földre nyomtak és leköpött az egyik.

Mi volt az előállítás indoka? Biztos vagy-e abban, hogy rendőr ment oda hozzátok? Nem hallgatod-e el az általad, vagy a barátaid által elkövetett tetteket? Nem túlzol-e egy picit?

Számomra picit érthetetlen (rendőrként), hogy ilyet megcsináltak. Hihetetlen számomra, hogy még meg is fenyeget, hogy megöl.

Sok dolog lehet, elvégre 17 éves kamasz lány tud érdekes dolgokat művelni, én is tapasztaltam.

1. Vagy így próbálsz valamit elhallgatni a szülők elől.

2. Vagy valóban ti csináltátok a lopásokat, és sajnálatból közlöd a bánásmódot.

3. Vagy ez csak egy kitaláció

4. Vagy előtte szerezted a sérüléseket, a cuccaidat meg elhagytad.

5. Vagy ha ez mind igaz, akkor az egész kapitányságot kirúgathatnád.

2011. aug. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 A kérdező kommentje:
Uram, az előállitás oka lopás gyanúja volt és először biztonsági őrök jöttek oda akik a rendőrök hivták én nemtudom mit mondtak nekik... ők bántottk minket a 3kerületben meg a cuccok ételben kavics vizet nem kaptam és úgy bántak velünk mint a kutyákkal két rendőr kivételével akik nagyon kedvesek voltak és segitő készek. lopott dolgot nem találtak nálunk csak azért mert mellettünk volt az elhajitott bőrönd... édesanyám 16.00tól 17.30 bennt ült a váróban mikor közölték hogy kiengedtek már régen... 12 órát voltam bennt testileg és lelkileg összevagyok törve én nem mondom hogy minden rendőr ilyen de a szigeten ez nagyon durva volt a hölgy akivel anyu beszélt fel volt háborodva és információt adott a vissza nemadott sminkekről ruhákról hogy a mellettünk lévő bőrönd és táskáink tartalmát a földre boritották akkor ottvolt utána a táska tulajdonosát is megtalálták később és a hölgy nem tudja milett a holminkkal a barátomnak a táskájában egy pulcsit adtak vissza... ma teszünk feljelentést 5re mehetek orvoshoz az nyilvánvaló hogy akik ütöttek minket nem lesz semmi,mert ahogy Ön is mondta azt fogják mondanihogy azokat máshol szereztem, de szabálytalanságokat viszont jelentjük többet nemtudom mit tehetnénk...
2011. aug. 10. 16:21
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!