Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy sztorit hogyan tudnék...

Egy sztorit hogyan tudnék napvilágra hozni? Nem szeretném hogy másokkal is ez megtörténjen

Figyelt kérdés
A média nem fogja leközölni mert rendőrökről van szó és esetleg neten hol tudnának ebben segiteni?
2011. aug. 10. 10:38
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%

sztem meg lehet h leközlik


írj Blikknek, Borsnak..

2011. aug. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Hát figyelj a rendőrök összevertek engem és 2 barátomat én egy 17 éves lány vagyok és az összes cuccomat elvették, feljelenteni nemtudom mert ők többen vannak és kiállnak egymás mellett...
2011. aug. 10. 10:47
 3/51 anonim ***** válasza:
Ok nélkül nem vernek agyon senkit. Mit csináltatok?
2011. aug. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%

ok nélkül nem vernek meg senkit?


okkal se nagyon szabadna nekik...

tudtommal


sztem nyugodtan fordulj a médiához, de előbb jelentsd fel őket.

Gondolom attól tartasz h nem tesznek majd semmit mert "saját fészkükbe" nem piszkítanak..

De azért én megtenném a feljelentést. Az legyen a kezedben!!


bizonyítékod van

2011. aug. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
100%

bocs kérés akart lenni

bizonyítékod van?


amúgy mikor volt ez?

egy orvosi látleletet azonnal kellett volna készíttetni..

2011. aug. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
100%

mindenképpen menj a rendőrségre!!

akármennyire furán hangzik


figyelj az elmúlt időkben sok rendőrbotrányról lehetett hallani! Ki kell h vizsgálják az ügyet!



Ne hidd h nem lehet ennek következménye!! A média csak az utolsó ötlet legyen.

IGENIS JELENTSD ŐKET FEL!!

2011. aug. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
83%

orvosi lelet nagyon fontos!

ha most történt mindenképpen jelentsd fel, még van bizonyítékod!

én a blikken és a borson kívül valami színvonalasabbat ajánlanék, ha mindenképpen médiához fordulsz!

jelentsétek fel őket!!!!

2011. aug. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
Sziget fesztiválon iszogattunk, odajöttek és mondták hogy szedjük össze a tőlünk 10 méterre lévő idegenek ruháit... mondtam hogy nemfogok hozzáérni mert még azzal leszek vádolva, hogy elloptam, ugyanezt mondta a barátom is erre elkapták a torkát és beleverték a fába... ezek után engem a rendőr lenyomott a földre, és leköpött... mert hogy kiderült hogy lopások történtek nincsenek meg a tettesek és mi ültünk a legközelebb a földön a karszalagot abban a pillanatban levágták bevittek a sziget bázisra ahol a rendőrök kialakitott egysége volt... ott álltunk hajnal egytől háromig, a másik barátom megkérdezte hogy elmehet e rendőrkisérettel mosdóba, mire 2 rendőr odament és kérdezte hogy biztos vagy ebben fiacskám mondta hogy már nagyon kell neki wcznie és ellökték és összerugdosták elkezdtem sirni és odajött hozzám egy másik elrángatott pár méterre a karomon az ujjai lila foltokat hagytak, megfogta a torkomat és azt mondta ha megmerek szólalni megöl és belelökött az árokba amin végig gurultam és mondta hogy láttátok hogy elesett hozzá se értem... ezekután bevittek minket a 3. kerületi kapitányságba FOGDÁBA ZÁRTAK amit nemislehetne mert 18 év alatt vagyok... egy korty vizet nem kaptam wc papirt 2óra után ételt 10óra mulva kaptam és televolt szórva kaviccsal... 12óra múlva elengedtek egy üres táskával a pénztárcám volt benne csak ruhák ... sminkek nincsenek meg... bordám beva zúzódva mozdulni nemtudok és egésznap csak sirok hogy ezt hogy csinálhatták megvelünk
2011. aug. 10. 11:01
 9/51 A kérdező kommentje:
Tegnap történt este jöttem haza ma megyek orvoshoz panasszal nem élhettem édesanyámat nem várták meg helyettem irták alá a táskám lefoglalásáról szóló papirt... és mondjájk hogy a sminkek meg tuhák nem szerepeltek rajta persze hogy nem ha nem irták oda... mellesleg még hamistanuzással leszek vádolva ha feljelentem de eztis megteszi anyukám mert kábé az ágyból nemtudok felkelni... a parfümömet összetörték az üveget meg vissza adták .... el sem hiszem hogy ez történt és ott röhögtek rajtunk...
2011. aug. 10. 11:04
 10/51 anonim ***** válasza:
87%

Úristen!!! nagyon sajnállak!!!

ne hagyd annyiban!!!főleg azért, amiért írtad, hogy mással ez ne történjen meg! vagy már megtörtént..? ki tudja?

ez nem való egy sziget fesztiválhoz, hogy ilyen rendőröket alkalmaznak ott!lehet van rá lehetőség, hogy a sziget szervezőihez fordulj,vagy akárkihez!

2011. aug. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!