Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy sztorit hogyan tudnék...

Egy sztorit hogyan tudnék napvilágra hozni? Nem szeretném hogy másokkal is ez megtörténjen

Figyelt kérdés
A média nem fogja leközölni mert rendőrökről van szó és esetleg neten hol tudnának ebben segiteni?
2011. aug. 10. 10:38
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
76%
ha ma mész orvoshoz a vizsgálat során mond el a történetet, így az orvos is egyből megerősíti, az orvossal együtt lehet feljelentést tenni, szerintem!
2011. aug. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:

Alapból Magyarország miért alkalmaz ilyen embereket...


Nem tudom ki emlékszik még a 2-3 éve megerőszakolt Zsanett esetére akit rendőrök kaptak el a Nemzeti Múzeumnál a rendőröknek hittek....miért találni ilyet ki bárki is?

2011. aug. 10. 11:14
 13/51 anonim ***** válasza:
43%
Álrendőrök voltak te balf*asz:D
2011. aug. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
Remélem megbűnhődnek a mocskok. Egyébként ezért ajánlanám, hogy diktafont vagy okostelefont hordj magadnál, és a hasonló eseteknél mindig gyorsan bekapcsolod, hogy akármi van, legyen bizonyíték.
2011. aug. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
52%
Egyébként le tudnád nekem írni a 3. kerültei kapitányság belsejét? meg hogy merre is van a fogda?
2011. aug. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 11:15

Ez inkább magadra illik amit írtál!!!

2011. aug. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
52%
Ez a sztori túl sok sebből vérzik, hogy igaz legyen.
2011. aug. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 A kérdező kommentje:

tudtam hogy valaki azt fogja irni hogy hazdudok 3 ker rendőrség timár utca ahogy belépsz az ajtón recdepció balra 2 előállito terem és irodák itt oglalták le a cuccaimat onnan 2. emeletre vittek a fogdákhoz ami egy wc meg egy csapot tartalmazott a csap szét volttörve... 3 ügyeletes tiszt volt délután ja és az első emeleten vannak akihallgató szobák mit akarsz még tudni miaz hogy túlsok sebből vérzik a történet te idióta...


a másik meg álrendőrök igen aálkapitányság isvolt meg ál autó meg ál sziget bázis s mindenkinek egyenruha sőt az álrendőrök biinclset is hordoanak magukkal..najó nem idegesitem magam

2011. aug. 10. 11:33
 19/51 A kérdező kommentje:
telefonomat nem viszem buliba de már megbántam hogy nem tettem... orvoshoz ma megyek és énis ezt gondolom hogy sok helyre megirom hátha egy komolyan vesz mert ezt úgy gondolom tudnia kell az embereknek hogy a média által csodált rendőrök milyenekis...
2011. aug. 10. 11:38
 20/51 anonim ***** válasza:

Jelentsd fel őket a maffiózó belügyminiszter főnöküknél.


Biztos rasszista neonáci terroristák vagytok.

2011. aug. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!