Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Csendháborítás, a Rendőrség...

Csendháborítás, a Rendőrség nem tesz semmit. Mit tudok tenni? Hova fordulhatnék?

Figyelt kérdés

Már kezdek megőrülni a lármától.


A házzal szemben lévő épületből (nem tudom, hogy lehet oda feljutni, de igazából - fiatal lányként - nem is merek magam utánajárni) napi szinten üvölt a zene, minden egyes délután. Lemértem, 60 decibelt meghaladja. Még fülesen, saját zenén keresztül is hallom, tanulni képtelenség.


Most meg hajnali fél három-négy körül kezdte, és olyan háromnegyed hatig abba se hagyta. Ötkor hívtam a rendőrséget (már másodjára, egyszer hívtam egy délutáni "koncert" alatt) de nem nagyon történt semmi.


Kihez fordulhatnék? "Zaklassam" a Rendőrséget minden nap, amikor szól a zene?


Próbáltuk elérni a kerület Önkormányzatát, ők tehetetlenek.


2020. szept. 16. 07:54
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%

Menj be a helyi önkormányzat irodájába és kérj tőlük segítséget, hátha tudnak valahogy segíteni. Például írjanak neki(k) levelet, hogy ne hallgassák így hangosan a zenét - különben megbírságolják. Talán segít és majd nem hallgatják ilyen hangosan a zenét.

Ügyvédtől is kérhetsz tanácsot, hátha van valami jó ötlete.

Te meg addig próbáld meg a fejhallgatót/füldugót használni, hogy elviselhetőbb/halkabb legyen a zene amit hallasz.

2020. szept. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:

Na, úgy tűnik megoldódott :) És nem hívtam ki a Tulipánosokat sem :P


Végül írtunk egy e-mailt, csatoltan pedig egy videót az időpontról, és ahogy egy másik telefonon lemérjük a decibelt.


Ez hatásos volt, felkereste a rendőrség édesanyámat, és ma végre lenyomozták a fickót.


NEM roma származású volt (az egyik kommentelő teljesen biztos volt benne) hanem egy idősebb, fehér vagyonőr.


Nem gondolta, hogy zavart volna bárkit is, most szólt neki a Rendőrség, hogy hagyja abba.

És megkértek, hogy ha ismét zajong, akkor szóljunk újra a megadott telefonszámon.


Juhúú :)

2020. szept. 24. 19:03
 43/45 anonim ***** válasza:
100%
Na király! Ennyit arról, hogy csak a betyársereg tud segíteni 😆
2020. szept. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, érdekes lett volna látni, mit szól a Betyársereg, mikor kiderül, hogy egy fehér vagyonőr miatt vonultak ki. 😁
2020. szept. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
100%
Haza meneteltek volna 🤣
2020. szept. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!