Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Csendháborítás, a Rendőrség...

Csendháborítás, a Rendőrség nem tesz semmit. Mit tudok tenni? Hova fordulhatnék?

Figyelt kérdés

Már kezdek megőrülni a lármától.


A házzal szemben lévő épületből (nem tudom, hogy lehet oda feljutni, de igazából - fiatal lányként - nem is merek magam utánajárni) napi szinten üvölt a zene, minden egyes délután. Lemértem, 60 decibelt meghaladja. Még fülesen, saját zenén keresztül is hallom, tanulni képtelenség.


Most meg hajnali fél három-négy körül kezdte, és olyan háromnegyed hatig abba se hagyta. Ötkor hívtam a rendőrséget (már másodjára, egyszer hívtam egy délutáni "koncert" alatt) de nem nagyon történt semmi.


Kihez fordulhatnék? "Zaklassam" a Rendőrséget minden nap, amikor szól a zene?


Próbáltuk elérni a kerület Önkormányzatát, ők tehetetlenek.


2020. szept. 16. 07:54
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
6%
Felvonulnak. Vannak elegen ahhoz, hogy a cigók már ettől megijedjenek. Azoknak nincs annyi eszük, és nem is tájékozottak eléggé ahhoz, hogy tudják, nem fogják őket bántani.
2020. szept. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
84%
Te a kőbányai úti kínai piacon laksz, vagy mit kell nézni a google képen? :D
2020. szept. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
Azzal szemben, a nagy narancssárga kockaházban. A35-ös kisáruház felső ablakából jön a zene.
2020. szept. 16. 10:05
 14/45 anonim ***** válasza:
87%
11, és a rend éber őrei majd nézik a felvonulást mosolyogva :DDDDDD Ne legyél már ekkora naiv. Megmondom mi történne, kimennének a betyárjaid a helyszínre, a cigók beszarnak, lehallkítják a zenét, a szembe szomszéd kihívja a rendőröket, hogy neonácikok vannak a ház előtt, a rendőrök kijönnek, feloszlatják, igazoltatják a betyárokat, mindenki hazamegy, este pedig tovább folytatódik a buli tesóéknál, mintha mi sem történt volna.
2020. szept. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
89%
Hú kérdező, részvétem. Jó kis környéken élsz. Bár nem tudom, hogy ekkora forgalmú területen délután hogy hallod a zenét, amikor 2 villamosvonal keresztezi egymást a ház előtt, meg 4 sávos út van előtted. Rohadt vájtfülű lehetsz :D
2020. szept. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
22%
A rendőrség nem foglalkozik ilyesmivel. Értesítened kéne a Magyar Gárdát.
2020. szept. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem az NSDAP-t értesítse, csak ők tudnak segíteni.
2020. szept. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
6%
#14 Még mindig abból a téves feltevésből indulsz ki, hogy a cigányok gondolkodni képes emberi lények. Hiába zavarja szét a "rendőrség" a magyarok felvonulását, a cigányok attól még be lesznek szarva, hogy hátha visszajönnek - és még akár vissza is jöhetnek. Gyöngyöspatán annak idején hetekig járőröztek, bár ott komolyabb cigányterrorról volt szó, nem annyiból állt a dolog, hogy bömböltették a "zenét".
2020. szept. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
81%
NSDAP már nem létezik. Amíg létezett addig meg egy párt volt. Ma sem a fideszt hívjuk ki ha éh a ház.
2020. szept. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:

#15 A forgalomhoz hozzászoktam, a villamos nem olyan rossz.


Néha egy-két szirénás elhúz, meg valaki nagyon nyúzza a kocsiját, de összességében tűrhető.


De ez a zene gyilkos. Ezt képtelenség tolerálni.

2020. szept. 16. 10:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!