Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Csendháborítás, a Rendőrség...

Csendháborítás, a Rendőrség nem tesz semmit. Mit tudok tenni? Hova fordulhatnék?

Figyelt kérdés

Már kezdek megőrülni a lármától.


A házzal szemben lévő épületből (nem tudom, hogy lehet oda feljutni, de igazából - fiatal lányként - nem is merek magam utánajárni) napi szinten üvölt a zene, minden egyes délután. Lemértem, 60 decibelt meghaladja. Még fülesen, saját zenén keresztül is hallom, tanulni képtelenség.


Most meg hajnali fél három-négy körül kezdte, és olyan háromnegyed hatig abba se hagyta. Ötkor hívtam a rendőrséget (már másodjára, egyszer hívtam egy délutáni "koncert" alatt) de nem nagyon történt semmi.


Kihez fordulhatnék? "Zaklassam" a Rendőrséget minden nap, amikor szól a zene?


Próbáltuk elérni a kerület Önkormányzatát, ők tehetetlenek.


2020. szept. 16. 07:54
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
12%
A rendőrség ennél komolyabb bűncselekményekkel sem foglalkozik, cigányokkal pedig még kevésbé. Legfeljebb a Betyárseregtől tudsz segítséget kérni.
2020. szept. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
87%

A rendörséget kell MINDEN ALKALOMMAL felhívni, akár óránként is, idövel kimennek megnézni.

Ha nem reagálnak, akkor a felettes szervhez kell írásban (ajánlott levélben!) fordulni, akkor kötelesek utána nézni.

2020. szept. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 peca1000 ***** válasza:
64%
Pillanatragasztót tegyél a zárjába többször, vagy hívogasd naponta rá a rendőröket.
2020. szept. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#1 Köszönöm, de nem erre van szükségem. Csak nyugis délutánokat és éjszakákat szeretnék, nem egy náci-felkelést :D

Kíváncsiságból megnéztem, az e-mail címük "fajnemesites@gmail.com". Nem vagyok én tulipán, se őszirózsa, kérem :D


#2 Igenis! Akkor úgy teszek.


#3 "nem tudom, hogy lehet oda feljutni, de igazából - fiatal lányként - nem is merek magam utánajárni"

Ragasztó nem megy, de nem is érnék el vele túl sokat.

2020. szept. 16. 08:32
 5/45 anonim ***** válasza:
4%

"Köszönöm, de nem erre van szükségem. Csak nyugis délutánokat és éjszakákat szeretnék, nem egy náci-felkelést :D"

Akkor hallgasd továbbra is minden nap a ciripelést, mert más nem fog segíteni neked, legkevésbé a "rendőrség".

2020. szept. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
ok
2020. szept. 16. 09:08
 7/45 anonim ***** válasza:
94%

Imádom ezt a "más nem segíthet csak a betyársereg" :D

És ők mit csinálnak? Odamennek és szarrá verik a tesókat? Szerintem nem, mert akkor a rendőrség őket veszi elő. Megmondom mit csinálnak: semmit :D

2020. szept. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
4%
Épp elég az, hogy odamennek. A cigányok csak túlerőben bátrak, de ha ők vannak kevesebben, beszarnak és meghúzzák magukat.
2020. szept. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
93%

Jaja, biztosan, egyszerűen nem nyitnak ajtót, kész. A betyársereg mit csinál? Rájuk töri az ajtót? Ismét őket veszi elő a rendőrség.

Vagy csak ott fognak szobrozni az utcán? :D

2020. szept. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

Amúgy meg egyáltalán nem biztos, hogy cigány fickó áll a háttérben. Simán lehet fehér is, bunkó idióták minden rasszban előfordulnak.


Akkor se hívom rá a betyársereget. Valószínűleg fel sem tudnának menni, mert este le vannak zárva a kapuk


[link] ,19.1069204,3a,75y,241.85h,103.91t/data=!3m6!1e1!3m4!1sJCeCX8lzppx-E1fdlB1XIw!2e0!7i16384!8i8192

2020. szept. 16. 10:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!