Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Csendháborítás, a Rendőrség...

Csendháborítás, a Rendőrség nem tesz semmit. Mit tudok tenni? Hova fordulhatnék?

Figyelt kérdés

Már kezdek megőrülni a lármától.


A házzal szemben lévő épületből (nem tudom, hogy lehet oda feljutni, de igazából - fiatal lányként - nem is merek magam utánajárni) napi szinten üvölt a zene, minden egyes délután. Lemértem, 60 decibelt meghaladja. Még fülesen, saját zenén keresztül is hallom, tanulni képtelenség.


Most meg hajnali fél három-négy körül kezdte, és olyan háromnegyed hatig abba se hagyta. Ötkor hívtam a rendőrséget (már másodjára, egyszer hívtam egy délutáni "koncert" alatt) de nem nagyon történt semmi.


Kihez fordulhatnék? "Zaklassam" a Rendőrséget minden nap, amikor szól a zene?


Próbáltuk elérni a kerület Önkormányzatát, ők tehetetlenek.


2020. szept. 16. 07:54
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
89%

A patkánysereget várják a börtönben a kedvenceik.


Pont azért nem érnek semmit, mert gyávák. A börtönben hiába menetelnek, mert a fejükön fognak menetelni. Ezt ők is tudják.

Vagyis a legbátrabb dolog amit csinálhatnak az hogy beöltöznek patkánynak, az meg senkit se érdekel.


Kérdező, keresd meg melyik lakás az és hívd ki a rendőrséget. Név nélkül is bejelntheted, bármikor.


De ahogy nézem elég zajosnak tűnik a környék, az nem zavar?

2020. szept. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:

Nem tudom kilesni, nagyon el van zárva a hely. Lehet, hogy a belső udvaron keresztül közlekedik, oda nem látok be, nem is akarok sokáig ott tartózkodni. Nem tudom, hogy aki bemegy, az most eladó, vásárló, nézelődő... mégis csak egy piac van bent, sok ember fordul meg.


Nem lakás, nem tudom hogy hogy néz i a beltér, de tudom, hogy melyik ablak. Ezt jeleztem a Rendőrségnek is, telefonon.


A zajos környék, mint írtam, nem zavar. A villamos és az elhaladó autók mind kutya füle - ebben a lakásban nőttem fel, észre sem veszem.

A sziréna is elviselhető, és fura módon a néha a buszmegállóban ordibáló kisebbség is (Gondolom, mert valahol természetes az emberi hang, így nem zavar annyira. Másrészt meglepően ritka az ilyen, és nem is tart sokáig, hamar lerendezik.)


Az zavar, ha valami kocsi nagy durr-durral száguld el, főleg este, amikor nagyjából üres az út. Meg ha üvöltetik a zenéz a kocsiból.

Ezek se tragédiák, mert ugye kocsiban vannak, mennek tovább. Nem időznek sokáig.


De ez a zene valóban borzalmas. Hangos, a saját gondolataidat nem hallod, és csomó ideig megy a tuc-tuc. Még az is irritálna, ha a kedvenc zenéimet adná, de ez a disco-zörej (annak is az alja, voltam már jó diszkóban) idegőrlő.


A hajnali még hangos sem volt, de a zenére nagyon érzékeny vagyok (zenére kelek, így nagyon éber leszek tőle)


Egyszer történt egy baleset, pont a ház előtt - két autó csúnyán összeütközött. Ennek hatására valami történt az egyik kocsi rádiójával, egyszer csak elkezdett hangosan zenét játszani, nem tudták kikapcsolni.


A csattanást átaludtam, a zenére felébredtem, nem tudtam visszaaludni sem.

2020. szept. 16. 13:06
 33/45 anonim ***** válasza:
2%
Nem csak a betyársereg segíthet, hívd ki a magyar gárdát!
2020. szept. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:
Az már 2009-ben feloszlott, nem?
2020. szept. 16. 14:59
 35/45 anonim ***** válasza:
2%

Hát ha feloszlott az elég baj, mert előttük még a rendőrök is vigyázzba álltak:

[link]

2020. szept. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
96%

Ez egy kamu utolsó.


Fogd már fel hogy a patkánysereg meg a gárda nem hivatalos rendfentartók vagy bármi hasonló. Még egy közterületesnek is több joga van.

Milyen jogon igazoltatna egy civil? Mert kitalálta hogy ő most valaki?

Nagyon buta vagy ha ezt elhiszed.

2020. szept. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
28%
Nem hivatalos rendfenntartók, és nincs annyi joguk, de még ezzel együtt is többet tesznek a rendért, mint a hivatalos rendfenntartók.
2020. szept. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
100%
35-ös, de gagyi kamu :D A rendőrjelvényen nem a "Police" felirat van, hanem egy gravírozott azonosítószám.
2020. szept. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
97%

"nincs annyi joguk"


Pontosan annyi mint nekem, semennyi.


Tudom hogy a széljobberek gyenge elméjűek, de te még a sok éves átlagnal is hülyébb vagy.


Kitalálom hogy csinálok egy csoportot, az lesz a neve hogy "pusztítók"

Csinálok neki weboldalt lógót egyenruhát.


Aztán beöltözök és megyek igazoltatni a rendőröket, mert én vagy a pusztítók vezére.


Hát hogyne.

2020. szept. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%
Ez a videó egy kamu. De ezt már évekkel ezelőtt is mindenki tudta. Ilyen jelvényt lehetett kapni mindenkinek, csak persze azon száma csak az igazi rendőrnek van, többinek police. Bármelyik betyárseregező jelentkezhet pampogni nálam.
2020. szept. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!