Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Csendháborítás, a Rendőrség...

Csendháborítás, a Rendőrség nem tesz semmit. Mit tudok tenni? Hova fordulhatnék?

Figyelt kérdés

Már kezdek megőrülni a lármától.


A házzal szemben lévő épületből (nem tudom, hogy lehet oda feljutni, de igazából - fiatal lányként - nem is merek magam utánajárni) napi szinten üvölt a zene, minden egyes délután. Lemértem, 60 decibelt meghaladja. Még fülesen, saját zenén keresztül is hallom, tanulni képtelenség.


Most meg hajnali fél három-négy körül kezdte, és olyan háromnegyed hatig abba se hagyta. Ötkor hívtam a rendőrséget (már másodjára, egyszer hívtam egy délutáni "koncert" alatt) de nem nagyon történt semmi.


Kihez fordulhatnék? "Zaklassam" a Rendőrséget minden nap, amikor szól a zene?


Próbáltuk elérni a kerület Önkormányzatát, ők tehetetlenek.


2020. szept. 16. 07:54
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
39%

Még mindig abból a téves feltevésből indulsz ki, hogy a cigányok gondolkodni képes emberi lények."


Te meg a patkánysereged semmit se értek. Ostoba primitív kis féreg vagy amit el kell taposni.


Kijönnek a kis divatnácik, 50 fokban surranóban, terepmintás nadrágban, vonulgatnak egy picit aztán mindenki összeszarja magát?

Dehogyis. Egyszerű civilek, hiába öltöztek be patkánynak.


A cigányok még a rendőröket is leszarják, majd biztos pár borotvált fejű kis buz*tól fognak besz*rni.

2020. szept. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
95%
Rajtad kívül senki mást nem zavar a zene? Gondolom, nem te laksz egyedül arrafelé. Esetleg ha többen összefogva próbálnátok közbenjárni a hatóságnál... bár sokat akkor se tudnának tenni.
2020. szept. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
Szóltunk a gondnoknak, ő is szenved tőle. Hívta ő is a rendőrséget, annak se lett eredménye.
2020. szept. 16. 11:32
 24/45 anonim ***** válasza:
24%
Kérdező, nem érted, hogy itt csak a betyársereg segíthet, senki más? :DDDDDDDDDDD (irónia)
2020. szept. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
3%
#24 Miért, szerinted ki segíthet? Azt látjuk, hogy a "rendőrség" magasról szarik rá.
2020. szept. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:

Nem mondom, hogy a hajnali muzsika hatására nem mentem volna át egy baltával egymagam, de nem vagyok híve az ilyen fajta erőszaknak :)


Köszönöm a válaszod, de a Betyárokat (inkább Kertészeket, ha már fajokat nemesítenek) NEM fogom felkeresni, és a döntésem végleges.

2020. szept. 16. 11:48
 27/45 anonim ***** válasza:
22%
Ahogy már írtam, akkor élvezd továbbra is a cigány mulatóst, vagy költözz el! A "rendőrség" szarik a fejedre, akármit csinálsz.
2020. szept. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
93%

Imádom, hogy az ilyen 27-es félék ilyenkor igazolva érzik magukat :D

"nem hívod ki a betyársereget, akkor így jártál, élvezd tovább"


Mintha a betyársereg valami alternatív igazságosztó lenne, ha a rendőrség nem tesz semmit. 27! Van valami segélyhívója a betyárseregnek, hogy ha mondjuk csúnyán nézett rám a cigány szomszédom, akkor felhívom a forró drótot és jönnek menetelni? Mert megverni nem verhetik meg, be nem törhetnek a lakásába. Akkor azzal tesznek rendet, hogy csatasorba állnak a cigó háza elé? :D:D Áhhhhhhhhhh :D

2020. szept. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:
#27 Megmondtad már egyszer, én meg annyiban hagytam. Most már szállj le kérlek a témáról :)
2020. szept. 16. 11:56
 30/45 anonim ***** válasza:
66%
Hát ha úgysem tudsz tanulni, szánj két-három napot arra, hogy kifigyeld, ki az illető, illetve kik járnak hozzá, írd fel a kocsik rendszámát, aztán éjszaka karcold meg őket, szúrd ki a kerekeiket, stb. És persze hívd ki a rendőrséget minden ilyen koncert esetén - úgysem csinálnak semmit, de legalább vigasztalni fog a tudat, hogy te próbáltál törvényesen eljárni, mielőtt rákényszerültél az alternatív megoldásokra.
2020. szept. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!