Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ellopták az egyik tő muskátlim...

Ellopták az egyik tő muskátlimat, tehetek ezért feljelentést?

Figyelt kérdés

A teraszomat festették, így az ott lévő muskátlikat aznap délelőttre bevittem a lépcsőházba. Mire délután mentem ki értük, az egyik ládából kilopták az egyik tő muskátlit. Csak lakó lehetett, mert a kaput zárjuk, kicsi az esély rá, hogy valaki az utcáról bejött egy muskátliért... Kiírtam egy papírt, hogy "az illetékesnek üzenem, aki ellopta a tő muskátlimat, hogy használja egészséggel és kívánom, hogy törjön le a keze és a tetves mocskos k_rva anyját k_rják seggbe elefántok!!" De ez nekem nem elég. Ki akarom deríteni ki volt az, és a szemébe nézni. Gondoltam feljelentést teszek, de nem tudom ilyen piti üggyel is foglalkozik a rendőrség? Nekiállnak kinyomozni ki volt az, házkutatást végeznek a lakóknál? Kihallgatják őket? Vagy mit tehetnék?

N/24



2020. máj. 26. 20:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
86%

Könyörgöm! Mégis mivel büntetnéd, aki ellopta?

Ki lophatta el -azt mondod a házból-. Virtusból tizenévesek? Véletlenül kihúzta egy kisgyerek, amíg vártak a liftre? Nem köszöntél egy néninek, vagy nem úgy, ahogy várta tőled? Vagy egy férj, aki hirtelen rájött, hogy virágot kellett volna hozni a feleségének?


Mert hogy nem az értékéért, haszonszerzésből, az biztos.

2020. máj. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Gondolom megtetszett neki, és ahelyett hogy kért volna, inkább ellopta. Gondolta úgyse veszem észre. Hát, tévedett... nem baj, majd a lakógyűlésen azért felhozom. Nézni fogom az arcokat!!
2020. máj. 26. 22:35
 13/22 anonim ***** válasza:
97%
Tuti imádnak a szomszédaid, ha ebből ekkora hepajt vagy képes alkotni. :D
2020. máj. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Engem nem kell szeretni, de en tiszteletben tartom más tulajdonát, szerintem jogos az elvárásom visszafelé is. Ne csak attól ne lopjunk, akit szeretünk. Szép világban is élnénk...
2020. máj. 26. 23:06
 15/22 anonim ***** válasza:
96%
Jó a lényeg nem ment át... Bár már elgondolkodtam, nem-e simán egy kitalált troll kérdés, mert én 24 évest még nem láttam így gondolkodni mint valami házsártos öregasszonyt.
2020. máj. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy minden 24 évesnk egyformának kell lennie. En ilyen vagyok, mindig is érettebb voltam a koromnál. Bulizni se jártam tizenévesen, nem érdekelt. Helyette a mamámnak segítettem befőzni. De ez csak egy példa volt.
2020. máj. 26. 23:17
 17/22 anonim ***** válasza:
96%

A L’art pour l’art után szabadon:


Ma egy tő muskátli, holnap a világ!

2020. máj. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
95%
Jó ez már más kategória, bár amúgy is magánügy, de ha komolyan így gondolod hogy minden rendben így, azért simán jótanácsként fogadd el, hogy használd ki a fiatalságod, nehogy arra ébredj, hogy 30 évesen egyedül vagy pár macskával akár.
2020. máj. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
28%
HÁÁÁT; én is koravén voltam, mindig a mamával, de én a te helyedben azt csináltam volna, mint a mama; arról beszélgettem volna mindenkivel, hogy aki csak kér, szívesen bujtok neki, még zabszemet is kaphat hozzá.
2020. máj. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
89%
". Aki ma egy muskátlit ellop, holnap egy biciklit fog, utana telefont, majd így tovább. " Te beteg vagy!!! Gyogyittasd magad!
2020. máj. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!