Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Vettem egy termèket de nem...

Vettem egy termèket de nem kaptam meg majd kiderült hogy ezt a termèket mèg 3 embernek eladták. Tehetek feljelentést?

Figyelt kérdés
Vettem egy termèket előre utalással majd később derült hogy rajtam kívűl mèg 3 ember is megvette a terméket. A pénzt úgy ahogy uraltuk mindenkinek visszakapta. Tehetek feljelentést mert 3 napig vàrtam valamit amit nem kaptam meg?

2020. máj. 11. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, hiszen a csalás egyértelműen nem áll fenn, mivel a pénzt visszakapdtad maradéktalanul. Feljelenteni valaki pedig csak bűncselekmény miatt lehet.


Egy ilyen kártérítési ügy polgári per lenne, hiszen csak az idődet vesztegették, de kiröhögnek már amikor beadnád az iratokat...

2020. máj. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De az úriember váltig állítja hogy elküldte a terméket tehát tévedésben tartott. Viszont a pénzt magától utálta vissza 2 részletben.
2020. máj. 11. 16:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora problémáid vannak. Én egyszer eladtam valamit vaterán, postai kézbesítéssel és mivel a vásárló azt állította, hogy nem kapta meg, kénytelen voltam a pénzt visszautalni neki. Végül én maradtam hoppon.
2020. máj. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kifizetted, majd visszakaptad a pénzt. Hol van itt a bűncselekmény?

Természetesen ha szeretnél elmehetsz feljelentést tenni, de úgy fognak elzavarni, hogy azután a rendőrségre fogsz haragudni.

2020. máj. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A pénzt vissza kaptad, légy boldog és ulj a segít...en.

100% hogy az ilyen ügyel nem foglalkoznának.

Bocsi.

2020. máj. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!