Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Feljelentes? Hogyan tovabb?

Feljelentes? Hogyan tovabb?

Figyelt kérdés

Egy internetes vasarlas miatt tettem feljelentest.

Voltam a rendorsegen, elmondtam mi tortent.

Aprilis elsejen irt nekem a holgy akit feljelentettem, hogy vissza kapom a pemzt csak vonjam vissza a feljelentest mert nem akar rendorsegi ugyet. Ebbol gondolom megkerestek ot is. Szeretnem megkerdezni, hogy mennyi ido utan ertesitenek engem a fejlemenyekrol? Mert gondolom kell ertesiteni, hogy mit mondtak vagy, hogy esetleg elment e egyaltalan stb....csak azert kerdezem mert lassan egy honap is eltelt mar.


2020. máj. 7. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet előre megmondani, a nyomozás maximum két év lehet.

A feljelentéstől számított két éven belűl, biztos kapsz valamit, kapni kell.

2020. máj. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Attól hogy sértett vagy nem leszel tájékoztatva mindenről. A sértett arról a nyomozati cselekményről értesülhet ami rá tartozik. Most mondhatod azt hogy minden, hisz te vagy a sértett de ez nem így van.

2., valószínűleg a történet alapján csalás, a csalás közvádra üldözendő bűncselekmény, nem lehet visszavonni a feljelentést, egyébkén magánindítványosnál sem, ha egyszer megtetted a magánindítványt.

2020. máj. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért is vonnád vissza? Egye meg amit főzött...
2020. máj. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hat vissza vonni nem is fogom. Eszembe se jutott...

De azert annyit csak tudhatnek, hogy bementek es tagadta...vagy ott is elmondta amit nekem, hogy azert csinalta mert nem volt penze...

De ha nem hat nem....akkor varok..a lenyeg, hogy a feljelentest megtettem...

2020. máj. 7. 19:50
 5/10 anonim ***** válasza:

Beszélgetéseket gondolom oda adtad az örsön

Feltételezem h abban már benne volt h nem fogja visszautalni, innen már neki mindegyis

2020. máj. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen odaadtam.

Igazabol tagadta az elejen

Miutan ertesitettek a rendorsegrol akkor irt egy uzenetet, amiben burkoltan de elismerte, hogy atvert es, hogy visszakapom a penzt csak vonjam vissza....

2020. máj. 7. 21:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Na és azóta vissza óhajtotta utalni?
2020. máj. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kettot tippelhetsz? 😅😅

Nem

Nem is ertem miert irt...talan csak nem nezett annyira hulyenek, hogy az o szavara ugrok egybol es rohanok a rendorsegre es vonom is vissza

2020. máj. 7. 23:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor így járt. El kell menni dolgozni nem másokat behúzni nem is tudom az ilyen ember mit gondol.
2020. máj. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igy van!

Nem is ertem...kifizetem neki o nem adja fel es utana ennyi elunk bekessegbe...nem fordult meg a fejeben, hogy esetleg feljelentest teszek...

Aztan meg nekem kellett volna sajnalni ot, mert nehez helyzetbe van.

2020. máj. 8. 13:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!