Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tehet feljelentést?

Tehet feljelentést?

Figyelt kérdés
Jófogáson meghirdettem egy 80.000 ezer forint kategóriájú telefont, ami a képeken is láthatóan törött volt. 15.000-ért raktam fel. Ezt az összeget az illető lealkudta 10.000 forintra. Majd a helyszínen (volt vele egy másik ember) elejtette a telefont a földre ahogy kivette a dobozából. Nem bírták bekapcsolni, mert az akksija teljesen le volt merűlve.Emellett említettem azt is, hogy fél éve még bírtam használni, akkor még bekapcsolt, viszont azóta fel se töltöttem. Végül abban egyeztünk meg, hogy 5000 forintért elviszi, mert ha esetleg nem kapcsolna be, neki még plusz költség lenne. Megtörtént az adás-vétel, és hazafele úton több telefon hívást kaptam, meg sms-t, hogy feljelentést tesz a rendőrségen ha nem adom vissza a pénzt. Egyrészt én a hirdetésben egy szóval nem írtam, hogy vállalnék garanciát, másodrészt a képeken ól látható volt, hogy a kijelzője, és a hátlapja egyaránt törött, harmadrészt mi a garancia arra, hogy nem akkor sérült meg annyira, hogy ne bírják bekapcsolni amikor azt a helyszínen leejtette a földre? Ennek fejében tehet feljelentést, lehet ebből nekem károm?

2020. máj. 4. 18:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Tehet 5 ezerért de ha a barom elmenne kinevetik . Koptasd tiltsd le a nyomit .
2020. máj. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!