Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Normális, hogy emiatt beszólta...

Normális, hogy emiatt beszóltak a rendőrök, tényleg kutyasétáltatásnál magamnál kéne hordanom az irataimat?

Figyelt kérdés

Éjszaka, fél 1 körül mentem sétálni a kutyámmal, nem volt forgalom az utakon. Az úttesten mentem át, mert a zebra nagyon messze lett volna, és nem akartam fölsétálni annyit, mert hideg volt és már fáztam, mentünk volna föl. Át akartam menni az úttesten, de láttam, hogy jön egy autó. Megvártam. Mikor elment előttem, akkor láttam, hogy pont egy rendőrautó volt. Hát azért én átmentem mögötte, gondoltam csak nem csinálnak ügyet belőle hajnali 1-kor, mikor üres az egész utca és kutyával vagyok. Hát, visszahajtottak, és mondták, hogy ugye tudom hogy tilosba mentem át. Mondom tudom, de senki nem jött és messze van a zebra. Azt mondta, hogy ezért meg is büntethetne, kérte az igazolványaimat. Nem volt nálam, mert csak a kutyát hoztam le, olyankor csak a kulcsomat meg zacskót teszek a zsebembe (a kakinak), nem viszek táskát magammal meg igazolványokat. Azt mondja ez baj... Mondom ne vicceljen már, majd biztos táskával megyek kutyát sétáltatni. Szerinte így kéne, mert bármikor igazoltathatnak. Kicsit még vitatkoztunk, végül elengedtek, mert mondtam hogy fázik a kutya. Azt mondták, ha még egyszer találkozunk, már nem lesznek ilyen elnézőek...

Igazuk volt? Még ők voltak a kegyesek, hogy nem büntettek meg hajnali egykor, mert kutyasétáltatáshoz nem viszem magammal az összes iratomat? Ilyen van??? Vagy csak sz_r napjuk volt és rajtam akarták levezetni a feszkót?


L/23


2020. jan. 12. 20:49
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjátok!


A kérdező amit ír negyede sem igaz. Legalább nekünk legyen eszünk, hogy ilyen troll kérdezőkkel ne foglalkozzunk.

2020. jan. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
7%
Kérdező, most megtanulod, hogy ez az oldal nem arra való, hogy az ember értelmes választ kapjon, mindenféle indulattól mentesen. A kérdésedre válaszolva, velem is előfordul, hogy nincsenek nálam az iratok, ha például leszaladok a boltba, vagy átmegyek a szomszédhoz, csak kulcsot, szatyrot, egy kis pénzt viszek magammal. És nyilván az itt válaszolókkal ez még soha nem fordult elő. Névtelenül egy idegennel szemben nagy a szája mindenkinek.
2020. jan. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:
#32 köszönöm, végre egy értelmes ember!
2020. jan. 13. 14:22
 34/47 Micimacko67 ***** válasza:
100%

32-es jó a példád, csak az a gond, hogy erre az esetre nem igazán alkalmas...az, hogy te világos nappal leugrasz a boltba, az egy dolog...

Éjszaka fél egykor kutyát sétáltatni, szerinted mennyire életszerű?

Akár kocsitolvajok megfigyelője is lehet vagy esetleg betörésekhez előzetes terepszemlét tart a kedves ifjú hölgy...

A rendőrök ha komolyan vették volna a feladatukat, akkor a kikérdezték volna a kérdezőt az adatairól és telefonon leellenőrizték volna! s ha stimmelnek az adatok, akkor mehet amerre akar...

2020. jan. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
18%
Ha meglátok egy kiscsajt éjjel fél egykor kutyát sétáltatni, akkor nem az jut eszembe, hogy kocsitolvajok megfigyelője, meg előzetes terepszemlét tart, hanem az, hogy levitte a kutyát pisilni. Velem is előfordult amikor buli után hazaértem és levittem a kutyát, mert ébren volt. Az meg szimpla szívózás, hogy valakit azért állítanak meg, mert éjszaka a hidegben nem megy el a zebráig és átmegy a tök kihalt utcán. Ez a rendőr is átmegy a tök kihalt utcán, de most rajta volt az egyenruha, és az ilyeneknek ennyi minden öröme.
2020. jan. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a krv@nyját a rendőrnek, hogy a munkáját végzi, tényleg...
2020. jan. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 Micimacko67 ***** válasza:
100%

35-ös, hogy neked mi jut az eszedbe egy éjszaka az utcán kódorgó kis csajról az a te dolgod! Te nem vagy rendőr, nem feladatod hogy az ilyen dolgokra figyelj!

A rendőröknek az a dolga, hogy járőrözzenek és ha olyan eseményt látnak akkor járjanak utána! Ezzel az erővel az őrszobán is alhatnának, hisz nincs semmi dolguk kint!

Te lennél/vagy legjobban felháborodva ha éjszaka felnyomják a kocsidat és a rendőr a környéken sem járt!

S igen a bűnözők olyan rafkósak, hogy esetleg egy szolíd kis csajt küldenek ki figyelőnek és nem egy rossz arcú rablópofát...

Tudod, én vidéken egy kis városban lakom és ott van egy szokása a rendőrségnek...

Teljes útzár és mindenkit szondáztatnak, nemtől, bőrszíntől függetlenül. Ha autót vezetsz, ha buszt...fújsz!

Senkinek észebe em jut hőbörögni emiatt........

2020. jan. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
11%
Bár tényleg végeznék a munkájukat. Akkor nem lenne ennyi korrupció, meg családon belüli erőszak ebben az országban. Egy kis csajjal szemben, egy ilyen piszlicsáré ügyben bezzeg nagyon erélyesek tudnak lenni.
2020. jan. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:
Micimackó, látszik hogy neked sincs kutyád. 10 éves a kutyám, ez idő alatt bizony volt hogy éjszaka azért keltett, mert lekéretőzött. Amint leértünk, fosott is egy nagyot. De most nem ez történt. A másik eset, ha éjszaka viszem a kutyát sétálni, az a munkahelyem miatt van. Kórházba dolgozok, három műszakba, így sajnos nincs egy rendszer hogy reggel-délben-este viszem le. Ha délutános vagy éjszakás vagyok, bizony mgesik hogy éjszaka/hajnalba kerül sor a sétára. Na, sikerült megoldani a rejtélyt? Előbb gondolkodni kéne, mielőtt kötekedni akarsz, mert látom már nem tudtál mibe belekötni, minthogy mikor viszem a kutyát sétálni. Nonszensz.. :D
2020. jan. 13. 15:44
 40/47 Micimacko67 ***** válasza:
100%

Az, hogy te mikor tudod levinni a kutyádat sétálni az a te dolgod!

Az egy másik kérdés, hogy a rendőreinknek igenis az lenne a dolga, hogy éjszaka figyeljenek arra ami az utcákon történik. Sajnos jelentős részük, nagy ívben le se csinálja, hogy ki és mit csinál kint!

Látszik a statisztikákon...

Mesélek egy pár évvel ezelőtti balatoni sztorit...mi nem háborodtunk fel...

Éjszaka sétáltunk a partról vissza a szállásra! A gyerekeink kb 30 m-rel előttünk jártak (12-19 év közöttiek). Elhaladt mellettünk egy rendőrségi kisbusz, majd a gyerekek mellett megálltak és kiszálltak a rendőrök és igazoltatni akarták őket. Papírok persze náluk sem voltak és megszeppentek a kölykök. Közben odaértünk mi is és jeleztük a rendőröknek, hogy a mi gyerekeink és velünk vannak. Minket is igazoltattak ezután. Nem háborodtunk fel, tudomásul vettük és kész! s igen a rendőrök nekünk is mondták a gyerekek miatt, hogy bevihetnék őket mert nem voltak náluk papírok...

Megértettük amit mondtak és ennyiben maradtunk...korrektek és udvariasak voltak...

Másnap nem kürtöltem világgá a minket ért sérelmet, mert csak a munkájukat végezték...ahogy te is végzed a kórházban...

S igazad van, nincs kutyám. Már kb 15 éve. Amikor volt akkor kint lakott a kertben. Így ilyen gondom nem volt...

2020. jan. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!