Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Nektek mi a véleményetek? Ez...

Nektek mi a véleményetek? Ez hogy lehet? Normális hogy így érzek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen felfogni nem tudom hogy az emberek miért szavaztak a Fideszre

Én 15 éves elsős gimnazista lány vagyok

Ha csak a közoktatás lenne rossz..De az egészségügy egyenesen botrányos

A stadionok meg persze minden egyéb huszadrangú dolog sokkal fontosabb

És konkrétan az Orbánt egyenesen letudtam volna fejelni mikor láttam azt az önelégült vigyorát a tv-ben

Az én szüleim meg szenvednek azt se tudják mit fizessenek ki meg mikor

Pedig tisztességel dolgoznak mégis nehezen jön el a hónap eleje

Egészen máig volt bennem némi remény

Annyira bíztam benne hogy valaki megtudja dönteni ezt a kormányt de nem...

Azt érzem hogy nincs itt maradásom csak is a szüleim miatt maradnék érettségi után

Még egyetemre is külföldre mennék

Egyébként orvos szeretnék lenni de azt hiszem már nem itt

Ha nekem egyszer lesz gyerekem nem fog egy ilyen rendszerbe felnőni

Nem fog ilyen oktatásban részesülni(már ha ezt annak lehet nevezni)

Komolyan úgy vagyok vele hogy amint lehet kimegyek külföldre

Pedig magyar vagyok

Itt születtem mégis azt érzem hogy csak rosszabb lesz

És most ettől a migránsozástól tekintsünk el

Mert azért szerintem Orbán is telepítene és telepít is be kellő mennyiségű migránsot

Csak ő próbálja nem nagy dobra verni



2018. ápr. 9. 01:08
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
84%

A válaszolók többségének: tudom hogy szar érzés hogy valakinek 15 évesen több esze van mint nektek, de azért mégsem szép dolog így beszélni egy gyerekkel...


Amúgy kérdező nyugi, minden rendben lesz, neked neked még van pár éved arra hogy elkezdj pánikolni (majd ha tudsz is tenni valamit - vagy kimenni külföldre, vagy szavazni) de persze jó, hogy érdekel a politika...

És hogy miért szavaztak az emberek a fideszre? Működött a manipuláció. Ennyi. Elhitték, hogy a rossz dolgok csak kívülről jöhetnek, és Orbán fog megvédeni minket tőlük, miközben minden más sz..rrá megy.

2018. ápr. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
20%

6#, azt tudod hogy a szavazatokat ilyen mértékben csak úgy lehet manipulálni ha az ellenzék is nyakig benne van, plusz az összes külföldi megfigyelő.

Ennek azért nincs sok esélye.. sőt, semmi.

2018. ápr. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
24%

Hmmm.

Leveledet olvasva úgy tűnik, az oktatással tényleg lehet némi probléma... ;-)

2018. ápr. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
78%

Örülök, hogy egy 15 éves lány ennyire jól látja a dolgokat. Bárcsak több ilyen lenne. Bár azt hiszem nem a fiatalokkal van a probléma.

Örülj, h fiatal vagy. Talán még köszönt ránk szebb kor. Én már lassan kifutok az időből, hogy gyereket vállaljak. De egy ilyen országba nem fogok gyereket nevelni.

2018. ápr. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
14%

Benne van a leírásodban a kérdésedre a válasz.

Rosszul érzed magad itthon, ami teljesen érthető. -> Kimész külföldre -> Szavazati jogod nem lesz - +1 szavazat a fidesznek.

Pont azért nyer a fidesz, mert aki nem az, azt már annyira tönkretették, hogy kinyírta magát vagy elmenekült az országból. Orbán megmondta aki nem fideszes az nem magyar, annak itt nincsen helye.

2018. ápr. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
32%

15 évesen neked nincsenek élményeid a Gyurcsány korszakból.

Ha lenne, nem tennéd fel ezt a kérdést.

2018. ápr. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
92%
Pályakezdő orvos vagyok... Én is megyek és a 70%-a is azoknak akikkel együtt végeztem. Nem csak a pénz, maga a környezet, a színvonal.
2018. ápr. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
84%

01:42 Hát nekem vannak. Jóval több vagyok 15 évesnél, mégis egyetértek ezzel a kislánnyal. Évek óta külföldön élek, itteni állampolgár a párom is, de ennek ellenére még mindig reménykedem benne, hogy valamikor még érdemes lesz visszaköltözni Magyarországra. De az biztos, hogy ez nem mostanában lesz. Talán majd a gyerekeimnek egyszer érdemes lesz hazaköltözni, de szerintem nekem már tuti nem.

Itt nálunk is panaszkodnak a helyiek, hogy milyen sz@r az itteni kormány meg az egészségügy, oktatás stb. pedig minden mérföldekkel jobb, mint amit anno Magyarországon tapasztaltam.

2018. ápr. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
93%
Csomó mindent akartam írni, de nagyjából már megtették mások. Amit még nem értek, az a következő: Miért gondolják egyesek, hogy aki nem ért egyet a Fidesszel és Orbán Viktorral, akkor az csakis a Gyurcsány mellé állhat? Ez a kettő alternatíva létezik? Hát rohadtul NEM. És szerintem ez is egy baj, hogy sokan még így gondolkoznak és ezt a két lehetőséget ismerik egyedül...
2018. ápr. 9. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
19%
Aranyos vagy, hogy 15 évesen próbálsz képet alkotni a világról, de nem tudod, hogy mi az igazi romhalmaz. És amíg érzelmi alapon próbálsz ellavírozni a pártok között, addig hanyagold a témát szerintem. Szüleid nem meséltek a szocializmusról? Rendszerváltás megvan? Tudod mi volt az mszp alatt? És tényleg úgy gondolod, hogy külföldön kolbászból van a kerítés, nincs korrupció és mindenki szeret mindenkit?
2018. ápr. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!