Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért veszítette el a Fidesz...

Miért veszítette el a Fidesz a teljes realitás érzékét?

Figyelt kérdés

A múltkor kijelentették, hogy azért adóztatják meg az utakat, mert a költségvetésből hiányzik 40milliárd, üres az államkassza.

Erre pár nappal előtte bejelentették, hogy támogatják az országos kötelező drogtesztet, ami 50milliárd lenne az országnak!!


Megadóztatják az utakat, hogy beszedjenek pár milliót, de kidobják az ablakon a 10-szeresét, mert beterelik ezáltal a forgalmat a városokba, ahol jól tönkre fog menni az út, épületek, stb.



Hogyan, vagy miért veszítette el a Fidesz a realitásérzékét? Már mindent megcsinálnak, és nem is veszik észre, hogy teljesen kontraproduktív az, amit be akarnak vezetni, és hogy 10-szer több kiadás lesz, mint bevétel.



2014. dec. 19. 08:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Folyamatosan hazudnak és lopnak.Persze, hogy üres az államkassza, már rég szétlopták.Most meg gondolkoznak, hogy lehetne bahajtani a jónépen, amit eldorbézoltak, mert pár havernak még kellene stadion, vagy luxuspalota.

Olyanok, mint a tetten ért tolvaj, aki hebeg-habog össze vissza, azt sem tudja, zavarában mit beszél! Ráadásul az is jól látszik, hogy vérszemet kaptak, látták, hogy a birkanéppel évek óta gyakorlatilag bármit meg lehet csinálni, úgyhogy ők most pofátlanul meg is teszik, a gatyát is leadóztatják rólunk és még szembe is röhögnek (lásd, a csokoládé elfogyasztása)...

Realitás érzékük az eddig sem volt.Hogy lenne realitás érzéke egy olyannak, aki életében nem ismerte azt aszót, hogy nincs?!A parlamentbe nem az átlagos sorsú, dolgos, jóravaló emberek kerülnek, hanem a gondtalan milliomosok, meg a gazdag szélhámosok.

2014. dec. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezeknek teljesen tök mindegy, hogy mit hova terelnek és mit vezetnek be és ki, mert úgy is annyi pénzük van már, hogy még a dédunokájuk is egy király módján élhet egész életében.
2014. dec. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akit az Isten el akar veszejteni, előbb az eszét veszi el annak.
2014. dec. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
A Fidesszel kapcsolatban inkább nem foglalnék állást, de forgalomszervezést tekintve nincs igazad. Egyrészt havi 420 forintért egy autós sem fogja megváltoztatni a közlekedési szokásait, úgyhogy a mostani intézkedés nem forgalomterelés, hanem egyszerű sarc. Másrészt viszont ha nagyobb összegről lenne szó, és tényleg elvándorolna a forgalom az autópályáról, az alighanem csökkentené a költségeket, mert az agglomerációs dugók miatt sokkal kevesebben jutnának be a fővárosba, ahol az autózás nagyságrendekkel több kárt okoz. Persze ezt pontosan csak mindenféle hatástanulmányok után lehetne megmondani.
2014. dec. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem vesztették el a realitás érzéküket, nem tudom, miért mondod.


Üres az államkassza -> nem tudunk többet lopni, és a haveroknak adni -> kell pénz, adóztatunk -> jön be extra pénz, bedobunk gumicsontot, hogy az emberek összeverjék egymást, ne minket -> van pénz, nem ránk figyelnek -> gyorsan lepasszolunk egy havernak 50 milliárdot


Szerintem ebben teljesen megvan a realitás-érzés, a probléma csak az, hogy csak a saját érdeküket figyelik reálisan, de azt nagyon.

2014. dec. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sosem volt a Fidesz reális, mindig is a haverok és a gazdagok érdekeit szolgálta. Ráadásul egy skizofrén hajlamokkal megáldott (saját maga vallotta be), ideggyógyászaton kezelt törpével az élen.
2014. dec. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert egy közepes teljesítményű kormányzás után ismét 2/3-ot szereztek.
2014. dec. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Mindegyikőtöknek válaszolom, hogy meg kellett volna hallgatnátok az ATV-n a beszélgetést a Honvéd tulajdonosával, aki elismerte, hogy igenis csőd közeli állapotban volt az ország, amikor a Fidesz átvette a vezetést. Az, hogy különböző adókat vet ki, azért van, hogy minél előbb,minél hathatósabban kihúzza az országot a bajból. Abba kellene már hagyni a Fidesz szapulását, mert lehet, hogy nem csinálnak mindent 100%-ig jól, de az országot kihúzták a csődből, és jó irányban kezdett el haladni az ország. Nem abból szereznek pénzt, hogy mindent eladnak, mint p. Gyurcsányék. Orbán egy talpig becsületes ember.
2014. dec. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Orbán egy talpig becsületes ember."

Én meg a pápa vagyok.

2014. dec. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Tisztességes dolgozó ember vagyok. Nem vagyok meleg de minden fideszes képviselőt se..be b...nék hogy érezzem a megszoritást a bőrömön
2015. jan. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!