Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Nektek mi a véleményetek? Ez...

Nektek mi a véleményetek? Ez hogy lehet? Normális hogy így érzek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen felfogni nem tudom hogy az emberek miért szavaztak a Fideszre

Én 15 éves elsős gimnazista lány vagyok

Ha csak a közoktatás lenne rossz..De az egészségügy egyenesen botrányos

A stadionok meg persze minden egyéb huszadrangú dolog sokkal fontosabb

És konkrétan az Orbánt egyenesen letudtam volna fejelni mikor láttam azt az önelégült vigyorát a tv-ben

Az én szüleim meg szenvednek azt se tudják mit fizessenek ki meg mikor

Pedig tisztességel dolgoznak mégis nehezen jön el a hónap eleje

Egészen máig volt bennem némi remény

Annyira bíztam benne hogy valaki megtudja dönteni ezt a kormányt de nem...

Azt érzem hogy nincs itt maradásom csak is a szüleim miatt maradnék érettségi után

Még egyetemre is külföldre mennék

Egyébként orvos szeretnék lenni de azt hiszem már nem itt

Ha nekem egyszer lesz gyerekem nem fog egy ilyen rendszerbe felnőni

Nem fog ilyen oktatásban részesülni(már ha ezt annak lehet nevezni)

Komolyan úgy vagyok vele hogy amint lehet kimegyek külföldre

Pedig magyar vagyok

Itt születtem mégis azt érzem hogy csak rosszabb lesz

És most ettől a migránsozástól tekintsünk el

Mert azért szerintem Orbán is telepítene és telepít is be kellő mennyiségű migránsot

Csak ő próbálja nem nagy dobra verni



2018. ápr. 9. 01:08
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
17%
15 évesen fingod sincs a valóságról, ellenben a kis novelládat olvasván úgy tűnik, hogy komoly befolyás alatt állsz. Csak nehogy az élettől kapd az első pofont. Sok sikert külföldön!
2018. ápr. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
22%
Menjél külföldre gizi, maradj is ott.
2018. ápr. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
19%
Nem normális, te lelkibeteg vagy.
2018. ápr. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
33%

Csak egy kérdés:

Ha tegyük fel kormányváltás van és jön egy -maradjunk a realitásnál- jobbik-mszp kormány. Akkor szerinted MO miben lenne jobb neked mint egyén?

Komolyan kérdezem, nem gúnyból.

2018. ápr. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
79%

Jó dolog, hogy átlátsz a gyűlöletkeltő politikán, és a hazugságokon a korod ellenére is. Sajnos az ország nagy része erre nem képes még felnőtt fejjel sem.

Legtöbb ember csak a migránsozást tudja felhozni a Fidesz javára, miközben egyik párt sem akar betelepíteni senkit, és főleg a migránsok sem akarnának ide jönni.

De mindegy, szerintem ezek után jobban jársz, ha külföldre tervezel (és nem úgy, mint a legtöbben, hogy ott dolgoznak, de hazajárnak, hanem konkréten ott élni), mert még van esélyed egy jobb életre.

2018. ápr. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
70%

A nyakamat tenném rá, hogy volt csalás. A zsarolások, a gyanús levélfelbontás, a határok megnyitása... és mi a tökömért mentek fel konvojban Pestre a rendőrök? Erre pl. még senki sem adott értelmes magyarázatot.


Várható volt, hogy a fidesz 50% körül lesz, plusz mínusz 1-2%, de ez az eredmény kizárt. Tudom, sok a hülye, de nem ennyi! Egészen biztos vagyok benne, hogy ez az eredmény nem tükrözi a választók véleményét!

2018. ápr. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
12%
Ha olyan nehezen jön el a hónap eleje, hogy akarsz külfödön egyetemet végezni. A gimit is elkéne végezned legalább 2-re.
2018. ápr. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
33%
Az a véleményem, hogy természetes, ahogy érzel, mert csak a Fidesz kormányzását ismered. Ha lennének emlékeid 20-30-40 évvel korábbról, talán re is ezt èreznèd, hogy ez talán mèg a kisebbik rossz, es abban sem remènykednèl, hogy kormányvàltás bármin is segítene. Az oktatás, az egeszsegügy, ezek min. A 80-as evek ota rohadnak, de lehet, hogy csak arròl van szò, hogy regebbi emlèkeim nekem sincsenek:S
2018. ápr. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
86%

Az egyes válaszolónak üzenném:

A lány 15 éves létére nagyon is jól látja a dolgokat.


Te a nem tudom, hogy hány éveddel pedig olyan szinten bedőltél a kormány propagandájának, hogy joggal mondhatja rád tisztán látó ember, hogy birka. (ne vedd sértésnek)


Kedves kérdező!

Megértem, hogy így látod a dolgokat, talán mire oda kerülsz, hogy érettségizel, diplomázol, addigra talán változnak a dolgok pozitív irányba. Minden esetre ha nem, te ott leszel remélhetőleg jó nyelvtudással orvosként, aki bármikor megteheti majd, hogy külföldre menjen sokszoros fizetésért, szóval fel a fejjel! :D

2018. ápr. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
26%
Tehát ha felmegy egy rendőr rendezvényt biztosítani, attól nyilván átalakulnak a szavazólapok az urnában. Világos!
2018. ápr. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!