Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit szóltok az egykulcsos...

Mit szóltok az egykulcsos adóhoz? Szerintetek ez mennyire igazságos a kisemberekkel?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 07:11
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:

ma 11:39


1. Most akkor éljen a kommunizmus vagy ne éljen?


(Azt állítod, hogy igazságtalan, hogy léteznek vagyoni különbségek. Ez kommunizmus.)


2. Hány embert tesz csövessé az egykulcsos adó? Hogyan?

2010. jún. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
Én nem az adó miatti "csövességről" beszélek... de szerintem hagyjuk mert ebből csak újabb vita lesz...
2010. jún. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:

ma 12:06


Ahhoz képest, hogy nem akarsz vitát, elkezdtél kötözködni. Csak hát érvek kellenének a folytatásához, azok meg nincsenek, ugye, kis komcsi :))))

2010. jún. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
27%
Inkább leszek komcsi, mint a ZOrbánt istenítő kis csicska....:))))))))
2010. jún. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
ja kérem csak aki 400 keres valoszinüleg (és most azokrol beszélek ) többet is dolgozik. én 400 at keresek, 5 évet lehuztam az egyetem, és 10 éve napi 16 órát dolgozom heti hét nap, családomat alig látom, és néha hot fáradt vagyok, Megdolgozom a pénzemért kökeményen. Megdolgozom a fizetésemért mert k sokat dolgozom érte. csinállja utám kedves kérdező
2010. jún. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
24%

"ja kérem csak aki 400 keres valoszinüleg (és most azokrol beszélek ) többet is dolgozik."


Ez az, amit a szaros komcsi proliknak hiába magyarázol, mert szerintük akinek van pénze, az csakis lophatta.

2010. jún. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim válasza:
90%
én is 400 at keresek. reggel 5 kor kellek , délután hatig dolgozom és itthon még telefonügyeletben vagyok éjjel kettöig. Heti hét nap. Kedves Kérdező !!! Csinálja már utánam jó mielött irgykedik és eszi a penész, alig van szabadidőm . Dolgozom tiszteségessen és sokat, rengeteget én válaltam és még mindig ugy érzem nem vagyok megfizetve rendesen. Erről ennyit. AHOGY AZ ELÖTTEM LÉVŐ MEGDOLGOZOM A PÉNZEMÉRT!!! Vállalja be ön is. irány az egyetem legyen mérnők és dolgozzon napi 25 órát...
2010. jún. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
90%
Az a baj, hogy sok ember azt hiszi hogy aki 400 ezret keres az csak csaló lehet. Szerencsétlenek. Édesapám is havi fél milláért melózik éjjel nappal soha sincs itthon, nincs semmi szabadideje, és emelett még befizeti adóként fizetése felét. Hát mondhtaqom nagyon igazságos. Rengeteget és keményen dolgozott azért hogy ekkora fizetése lehessen, 10 éveket dolgozott rossz körülmények között. Meg egyébként is mért kéne neki többet adóznia %-ban mint aki kevesebbet keres? Mikor saját erejéből és tehetségéből jutott ide. Csak ennyit tennék hozzá.
2010. jún. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

havi 400 ezer forint, csak relative sok pénz. Én a havi 3000 euróhoz vagyok szokva. NEm feltétlen csaló aki havi 400-t megkeres, ezt megkeresi a mellettem lakó maszek autószerelő is .

A kérdező szerintem arra gondolt, hogy aki milliókat keres, az eddig 30 akárhány százalék szja-t adózótt az most csak 17 -t fog, tehát uszkve a felét. A kispénzű meg de k...a jól járt azzal az 1 % kedvezménnyel. Így valóban igazságtalan a rendszer és valóban a relative sokat keresők jártak jól.

2010. jún. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:

ma 19:06


Ideje, hogy az adórendszer a teljesítményt díjazza. A szociális érzékenység is érték, de nem abszolút érték a "rászorulók" minden más ember rovására történő pátyolgatása sem.

2010. jún. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!