Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kirúgnátok a jobbikos alkalmaz...

Kirúgnátok a jobbikos alkalmazottatokat?

Figyelt kérdés
Egy kisvárosba van az egyik kiskereskedelmi egységemben egy főleg ügyfelekkel foglalkozó dolgozó. Az a helyzet vele, hogy csinált már olyat, hogy jobbikos szórólapokat osztogatott, politikával kapcsolatban beszélget emberekkel akiknek nem biztos, hogy azonosak a nézetei sőt néha még a szebb jövőt köszönéstől sem riad vissza. Én nem vagyok jobbikos inkább fideszes, de az üzlet az üzlet még az mszp-s is vásárol tőlem nincs rá írva az emberekre.
2010. ápr. 2. 13:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 anonim ***** válasza:
18:02-es vagyok. Szóval a baba mentett meg a kirúgástól. Munkámmal nem volt gond, a munkahelyemen nem korteskedtem a Jobbik mellett -a kollégák, akikkel baráti kapcsolatban avgyok, természetesen tudták, melyik oldalon állok. Azóta már letöröltem magamat erről a közösségi portálról, de eléggé egyértelmű volt, hogy a főnökcsajnak nem nagyon tetszettek az ott látott dolgok. Jelenleg még gyeden vagyok, oda vissza már nem megyek, más helyet keresek magamnak. Nem csak emiatt, amúgy sem volt egy családbarát multi.
2010. ápr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/74 anonim ***** válasza:

Miért kéne kirúgni valakit a nézetei miatt?


"politikával kapcsolatban beszélget emberekkel akiknek nem biztos," Fúúú, ez nagyon durva, lehet, hogy fociról is beszélgettek.


"2 hét múlva már a felmondó nyilatkozatot tolta volna az orrom alá -én meg az ő orra alá a terheskönyvemet, ugyanis második babámmal akkor voltam a 12. hétben."


Képzelem a főnököd arcát, kicsit koppanhatott :))

2010. ápr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/74 anonim ***** válasza:

Első alkalom: behív elbeszélget.

Második alkalom: behív, fegyelmi.

Harmadik alkalom: kirúg.


KB. ennyi. Amíg te fizetsz beki, te szabod meg - racionális határokon belül - hogy mit tehet a munkahelyén és mit nem. Ha betartja jó, ha nem akkor viszon'látás. Amennyi munkanélküli van az országban nem lesz különösen nehéz mást találni a helyére.


A fénymásolással annyit, hogy szereltess fel a fénymásolóra elektromos zárat (vagy mi a neve), hogy csak kód beírása után lehessen használni. Értelemszerűen minden alkalmazottnak más-más kódja lenne, így nyilván tudod mennyit ki mennyit másol. Esetleg megszabhatsz egy fejkvótát (attól függően mennyi a reális), amit ha valaki túllép, akkor fizet oldalanként egy meghatározott összeget.


Az ilyen fejberúgós és egy primitív ökröknek: pont miattatok NEM szavazok a Jobbikra. Hazáért dolgozzon a saját szabadidejében és pénzéből. Vagy nálatok belefér a munkahelyi közösből való lopás? (Mert ha megkárosítod a munkáltatót, az lényegében lopás.) Ti se' vagytok jobbak a parlamenti férgeknél akkor...

2010. ápr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/74 anonim ***** válasza:
35%
Csoportvezető vagyok egy cégnél. Az egyik alkalmazott jobbikos. Májusban lesz új munkaerő felvétel. Elintézem, hogy repüljön.
2010. ápr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!