Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kirúgnátok a jobbikos alkalmaz...

Kirúgnátok a jobbikos alkalmazottatokat?

Figyelt kérdés
Egy kisvárosba van az egyik kiskereskedelmi egységemben egy főleg ügyfelekkel foglalkozó dolgozó. Az a helyzet vele, hogy csinált már olyat, hogy jobbikos szórólapokat osztogatott, politikával kapcsolatban beszélget emberekkel akiknek nem biztos, hogy azonosak a nézetei sőt néha még a szebb jövőt köszönéstől sem riad vissza. Én nem vagyok jobbikos inkább fideszes, de az üzlet az üzlet még az mszp-s is vásárol tőlem nincs rá írva az emberekre.
2010. ápr. 2. 13:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:

66

Tisztázzuk. Szerinted a FIDESZ egymillió szavazóval bír?

2010. ápr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem több lesz nekik mint 50%, és feltételezem, hogy több legalább 3-4 millió ember elmegy szavazni.
2010. ápr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
Tisztázzuk: azt írtam sokat mondok ezzel. Tehát hamár a véleményem érdekel, szerintem nem lesz annyi szavazatuk.
2010. ápr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:
51%

66

Kérdés: szerinted ki nyer akkor? Ha most beírod, hogy a Jobbik, artikulátlan hangon fogok ordítani 10 percen keresztül, és közben krémsajtot kenek szét a család kutyájának a fején, miközben a bal szememmel a jobb, a jobbal meg a bal orrlyukamra kancsalítok, szóval okosan.

2010. ápr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:

És százalékban mennyit gondolsz nekik?

Vagy milyen arányokat?

Mert necces lesz nekik ha 50% alatt lesznek, hisz valakivel össze kell fogniuk.

És ha csak az MSZP és a Jobbik jut be, akkor nagy szarban lesznek. Ha az MSZP-vel fognak össze, akkor hatalmas elégedetlenségek és lázongások lesznek, ha a Jobbikkal, akkor meg a Jobbik hitelessége kérdőjeleződik meg vagy olyan feltételeik lesznek, amit a Fidesz nem fog elfogadni és marad az MSZP.

Vagy ha bejut az LMP vagy az MDF, akkor velük hozhatják össze az 50%-ot.

2010. ápr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 anonim ***** válasza:
Hát ebből már sejtheted az arányokat is. Olyan mértékben pártolnak most át az emberek a Jobbikhoz hogy nagyon nagy meglepi lesz a 11.-e..
2010. ápr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 anonim ***** válasza:
32% szerinted van másnak esélye??
2010. ápr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
46%
11 valóban nagy meglepi lesz, érdekes lesz nézni, ahogy az "elcsalt választásról" hadováló 12 százalékos jobbikosok megint szétverik a belvárost.
2010. ápr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim ***** válasza:
23%

66

Igen, a FIDESZ fog nyerni. Nem örülök neki, de ez van.

2010. ápr. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
Én 25% Jobbikot, 15% MSZP-t és 55% Fideszt, meg 5% MDF-et jósolok.
2010. ápr. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!