Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kirúgnátok a jobbikos alkalmaz...

Kirúgnátok a jobbikos alkalmazottatokat?

Figyelt kérdés
Egy kisvárosba van az egyik kiskereskedelmi egységemben egy főleg ügyfelekkel foglalkozó dolgozó. Az a helyzet vele, hogy csinált már olyat, hogy jobbikos szórólapokat osztogatott, politikával kapcsolatban beszélget emberekkel akiknek nem biztos, hogy azonosak a nézetei sőt néha még a szebb jövőt köszönéstől sem riad vissza. Én nem vagyok jobbikos inkább fideszes, de az üzlet az üzlet még az mszp-s is vásárol tőlem nincs rá írva az emberekre.
2010. ápr. 2. 13:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
Nem fog nyerni a fidesz, ezt már jóelőre megsúgom. :)
2010. ápr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:

[link]



70% on áll a Jobbik a neten. Igen lehet lihegni hogy az csak a net. De ezek az arányok lesznek az életben is. Legalább annyi Jobbik szavazónak nincs netje mint FIDESZesnek..

2010. ápr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 anonim ***** válasza:

Van olyan munkanélküli aki dolgozna helyette és nem politizálna ne aggódj :) Ha normális ember megérti hogy oda dolgozni jár nem kampányolni, a pénzt is a munkájáért és nem az egyéniségéért kapja. Te se a humoroddal meg az eszméiddel csinálod a pénzt.

Mivel jobbikos sajnos nem sok jót ígér a helyzet. Jön az elnyomódiktátorzsidórendőrállamkilőttszem szindróma :D

2010. ápr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 anonim ***** válasza:

Ha józan paraszti ésszel nézzük,akkor az mszp-fidesz arány nem lehet ekkora.Nyolc évvel ezelött sokan szavaztak a fideszre,még többen az mszp-re(én spec a Miépre,na hagyjuk)

Ezek az emberek ma is élnek..ha meg nem haltak.

Fideszes szinte biztos,hogy nem fog szavazni mszpre,meg viszont,Akkor honnan az a sok százalék(meg a kevés)

Tehát ha az mszp 15%-on áll(szerintem többen,még mindig sok a nyugdíjas),oké,jobbik 25%(lehetne többis)ez 40%,de ugye nem csak volt mszp-ből áll a jobbik.

Hol vannak a többiek?

Most vagy a Jobbik fog nagyot szólni,vagy Klára asszony már süti a narancsos buktát...De a fidesznek 50%nem lesz(kivéve,ha az mszp szavazók sokan otthonmaradnak,ami azért hihetetlen)

2010. ápr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 anonim ***** válasza:

Akkor,ha az alkalmazott többszöri figyelmeztetés ellenére sem hagy fel a politikai tevékenységével a munkahelyen,kitenném,igen,függetlenül attól,melyik pártnak kampányol.Írom ezt úgy,hogy Jobbikos szavazó vagyok.


Tényleg,nem alkalmazna engem is valaki? :)

Karakán 40-es biztonsági őr csaj vagyok,de van érettségim és állatgondozói végzettségem is.Ígérem,nem kampányolok :)

2010. ápr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 anonim ***** válasza:
Nézd. Az hogy 8évvel ezelőtt ki mire szavazott az mit fog szerinted számítani 11én? Nem a 8évvel ezelőtti szavazatokat számolják majd össze..
2010. ápr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim ***** válasza:

"Tényleg,nem alkalmazna engem is valaki? :)

Karakán 40-es biztonsági őr csaj vagyok,de van érettségim és állatgondozói végzettségem is.Ígérem,nem kampányolok :)"



Ilyen feltételekkel nem. Az alapvető elvárás hogy a kampányból is vegye ki a részét a dolgozó. Ezért ma senki sem kap fizetést, társadalmi munka ként kell felfogni. Aki meg lusta ennyit megtenni legyen munkanélküli.

2010. ápr. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. Engem sem fizetnek érte mégis megteszem.
2010. ápr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 anonim ***** válasza:

15.06: még egy fideszest se hallottam,aki mszpre,vagy viszont szavaznának(pedig sokkal beszéltem)

tehát akkor hol vannak?Szerintem mérvadó a nyolc évvel ezelötti szavazás és tudom,hogy nem azokat fogják újraszámolni,de ne mond nem elgondolkodtató.

Plána ha azt nézzük a jobbikra a volt miépesek, meg fiatal fog szavazni,akik 8 évvel ezelött még nem szavaztak...

Érted?

2010. ápr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim ***** válasza:
Velem történt már hasonló... Legutóbbi munkahelyemen amikor elkezdtem dolgozni minden rendben ment, a legjobb eredménnyel végeztem el a szakmai tréninget, aztán hirtelen a kedves főnöknőm rámszállt. Először nem értettem, hogy miért. Aztán mit ad Isten, bepanaszolt az egyik SZDSZ-es ügyfél, hogy leráztam őt. Telefonos ügyfélszolgálaton dolgoztam és azt mertem neki mondani (miután már 40 percet beszéltünk és rögzítettem a panaszát), hogy sok várakozó van a vonalban, köszönjünk el egymástól, mert nem szeretném megváratni a többi ügyfelet. A főnöknőm ezért el akart küldeni, mondván: csupán 2 várakozó volt a vonalban. Aztán továbbra sem hagyott békén. Közben derengett valami, hogy talán lecsekkolt az egyik közösségi portálon, ahol nem rejtettem véka alá, hogy nemzeti érzelmű vagyok (Nagy-Magyarországos képek, képek rólam különböző megemlékezéseken stb.) 2 hét múlva már a felmondó nyilatkozatot tolta volna az orrom alá -én meg az ő orra alá a terheskönyvemet, ugyanis második babámmal akkor voltam a 12. hétben.
2010. ápr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!