Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kirúgnátok a jobbikos alkalmaz...

Kirúgnátok a jobbikos alkalmazottatokat?

Figyelt kérdés
Egy kisvárosba van az egyik kiskereskedelmi egységemben egy főleg ügyfelekkel foglalkozó dolgozó. Az a helyzet vele, hogy csinált már olyat, hogy jobbikos szórólapokat osztogatott, politikával kapcsolatban beszélget emberekkel akiknek nem biztos, hogy azonosak a nézetei sőt néha még a szebb jövőt köszönéstől sem riad vissza. Én nem vagyok jobbikos inkább fideszes, de az üzlet az üzlet még az mszp-s is vásárol tőlem nincs rá írva az emberekre.
2010. ápr. 2. 13:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
36%

"aztán szépen kirúgnának és még fel is jelentenének grat."



Nagy veszteség lenne egy ilyen munkahely gyerekem D

2010. ápr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim ***** válasza:
67%

""Nem csak törvény létezik a világon, hanem házirend és szerződés is. Egy munkáltató megtilthatja a politizálást munkahelyen."


Neked esetleg.."


Mikor érted meg mér 66%, egy főnök azt csinál amit akar, ővé a cég, ő azt csinál abban amit akar.

Ha miniszoknyában kell járni a munkahelyre a fiuknak, akkor vagy abban mész vagy kirugnak és találnak mást a munkahelyre.

de ezt majd megérted ha elvégzed a középsulit és elmész dolgozni.

2010. ápr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:
42%

Kirúgták? És akkor mi van? Nagyon sok ember kerül az utcára nap, mint nap eben az országban.


Fogadjatok ügyvéded és bizonyítsátok be, hogy jobbikos volta miatt történt. A létező összes médiát keressétek meg! Hőzöngjetek.


A Fidesz is azt tenné ;) - Ha meg mégsem igaz, akkor szemrebbenés nélkül van pofája azt mondani, hogy " ja, hát tévedtünk".

2010. ápr. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 anonim ***** válasza:
56%
Vagy tíz éve nem olvastam ilyen szellemes riposztot. Kemény idők jönnek a GYK-ra, most van a tavaszi szünet az iskolákban, ahogy látom, a szakmunkásképzőkben is:)
2010. ápr. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 anonim ***** válasza:
91%

"Mikor érted meg mér 66%, egy főnök azt csinál amit akar, ővé a cég, ő azt csinál abban amit akar.

Ha miniszoknyában kell járni a munkahelyre a fiuknak, akkor vagy abban mész vagy kirugnak és találnak mást a munkahelyre.

de ezt majd megérted ha elvégzed a középsulit és elmész dolgozni."



Nálatok lehet. Nekem egyszer mondta hogy "Én vagyok itt főnök" leordítottam a haját az udvaron a kollégám már inkább kiment és még az apja is azt mondta (főnököm apja) hogy igazam volt.

2010. ápr. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 anonim ***** válasza:
51%

"Mikor érted meg mér 66%, egy főnök azt csinál amit akar, ővé a cég, ő azt csinál abban amit akar.

Ha miniszoknyában kell járni a munkahelyre a fiuknak, akkor vagy abban mész vagy kirugnak és találnak mást a munkahelyre.

de ezt majd megérted ha elvégzed a középsulit és elmész dolgozni."


37 vagyok és vállalkozó. Bocs..

2010. ápr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 anonim ***** válasza:

"Vagy tíz éve nem olvastam ilyen szellemes riposztot. Kemény idők jönnek a GYK-ra, most van a tavaszi szünet az iskolákban, ahogy látom, a szakmunkásképzőkben is:)"



Meg nálatok a kisegítőben is..

2010. ápr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 anonim ***** válasza:
93%

Azért hagy döntse már el egy vezető, hogy a cége alapanyagait és a cége eszközeit mire engedi használni. Nem forradalom van, hogy bárki bejön az utcáról és a "nép nevében" meg a "hazáért" nekiáll fénymásolni, szórólapot gyártani. Ezt nem teheti meg, kárt okoz a cégnek - hiszen nem azt végzi, amit kell.

Az Mt. szerint "A felmondás indoka csak a munkavállaló képességeivel, a munkaviszonnyal kapcsolatos magatartásával, illetve a munkáltató működésével összefüggő ok lehet."

Márpedig az, hogy olyan munkahelyen, ahol NEM a politika a "kenyérkereset" a munkaviszonnyal kapcsolatos magatartás okán felmondható a munkaviszony, ha valaki intenzíven teszi ezt.

Meg kell említeni, hogy a munkavállalónak lehetőséget kell adni a védekezésre és magatartásának módosítására. Tehát azért, mert egy politikai szórólapot adott át az még nem ok a kirúgásra, de ha öt figyelmeztetés után is ezt teszi, az már megalapozhatja ezt.

Az öltözködés munkahelyen előírható így szintúgy lehet felmondási indok.

2010. ápr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim ***** válasza:
67%

jahogy nincs főnököd. majd ha téged rúh pofán az egyik alkalmazottad akkor mit fogsz szólni?


37 évesen meg ilyen gyerekes vagy, ahhoz már nem szólok semmit sem...

2010. ápr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 anonim ***** válasza:
7%

34

Hát leveri a ge*cibe' mit pattognak neki, ő a menő, a bálnamerciben.

2010. ápr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!