Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kirúgnátok a jobbikos alkalmaz...

Kirúgnátok a jobbikos alkalmazottatokat?

Figyelt kérdés
Egy kisvárosba van az egyik kiskereskedelmi egységemben egy főleg ügyfelekkel foglalkozó dolgozó. Az a helyzet vele, hogy csinált már olyat, hogy jobbikos szórólapokat osztogatott, politikával kapcsolatban beszélget emberekkel akiknek nem biztos, hogy azonosak a nézetei sőt néha még a szebb jövőt köszönéstől sem riad vissza. Én nem vagyok jobbikos inkább fideszes, de az üzlet az üzlet még az mszp-s is vásárol tőlem nincs rá írva az emberekre.
2010. ápr. 2. 13:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
Előírható csak senki sem tartja be.
2010. ápr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki anyázik, ugyanúgy érvényes a munkajogi szabályozás, az esetleges kollektív szerződés és a házirend.
2010. ápr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 anonim ***** válasza:

"jahogy nincs főnököd. majd ha téged rúh pofán az egyik alkalmazottad akkor mit fogsz szólni? "



Csakhogy én nem tiltogatok hanem támogatom őket. És téged rúgnak fejbe ha szólok nekik D

2010. ápr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 anonim ***** válasza:

66


Mennék hozzád dolgozni, következetesen liberális ember vagyok, aki ezt örömmel terjesztené a munkahelyén is, mikor kezdhetek? :)

2010. ápr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:

"Attól, hogy valaki anyázik, ugyanúgy érvényes a munkajogi szabályozás, az esetleges kollektív szerződés és a házirend."



Igen sokan hitték már így. Aztán rájöttek hogy tévednek. :)

2010. ápr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:
32 es értesz a bútorgyártáshoz?
2010. ápr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:
66%
Ahhoz pont nem :)
2010. ápr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:
67%

"sakhogy én nem tiltogatok hanem támogatom őket. És téged rúgnak fejbe ha szólok nekik D"

"32 es értesz a bútorgyártáshoz?"


igazad van 32-es, mindjárt jön a bútorgyártósori kivégző kommandó.

2010. ápr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 anonim ***** válasza:
51%
viszont 66-os ha értesz az útstatikához, és a geotechnikához akkor jöhetnél hozzánk dolgozni:)
2010. ápr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim ***** válasza:
51%

jah a cégnél még van egy megüresedett geodéta állás is.

ő nem értett egyet a főnökkel és ki is rúgta a főnök őt.

2010. ápr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!