Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kirúgnátok a jobbikos alkalmaz...

Kirúgnátok a jobbikos alkalmazottatokat?

Figyelt kérdés
Egy kisvárosba van az egyik kiskereskedelmi egységemben egy főleg ügyfelekkel foglalkozó dolgozó. Az a helyzet vele, hogy csinált már olyat, hogy jobbikos szórólapokat osztogatott, politikával kapcsolatban beszélget emberekkel akiknek nem biztos, hogy azonosak a nézetei sőt néha még a szebb jövőt köszönéstől sem riad vissza. Én nem vagyok jobbikos inkább fideszes, de az üzlet az üzlet még az mszp-s is vásárol tőlem nincs rá írva az emberekre.
2010. ápr. 2. 13:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 A kérdező kommentje:
Igen az a gond, hogy a hátsó irodai fax-on fénymásolgatja az papírkáit. És most már a ruháján is kezd látszani a hovatartozása. Bocs, hogy nem voltam elég egyértelmű, tehát nem munkaidőn kívűl szórólapozik, hanem az üzletben.
2010. ápr. 2. 13:20
 12/74 anonim ***** válasza:
90%

Nem csak törvény létezik a világon, hanem házirend és szerződés is. Egy munkáltató megtilthatja a politizálást munkahelyen.


Nálunk is tilos, ami gyakorlatban annyit jelent, hogy maguk között megbeszélhetik, de amint a munka rovására megy, vagy a vásárlót zavarja, már hívom is az irodába beszélgetni... Ennyi, és egyébként én se csak a Jobbikosokkal tartatom be ezt, MSZP, Fidesz, nem érdekel hova tartozik.

2010. ápr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
76%
Ha a cégünknél kirúgnák a jobbikosokat, az a szakma megszégyenítése lenne, a szakértelem számít, nem a politikai hovatartozás.
2010. ápr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
92%
Szépen meg kell mondani az alkalmazottnak, hogy vegye le az egyenruháját és ne köszönjön szebb jövővel mert elriasztja a vásárlókat, hiszen nem mindenki jobbikos. Ez pusztán üzlet.
2010. ápr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 anonim ***** válasza:
91%

magyarázd el neki,hogy munkahelyen nincs politizálás,mert ha az ügyfelek máshova mennek,akkor nem lesz munkahelye neki se.

Az hogy Szebb jövőt köszön...engem nem zavar.(Én Pálinkás jóreggelt szoktam)Viszont vannak klassz illemtankönyvek,hogy kinek mit illik.Mondjuk a 60 éves nénikének inkább Csókolom,mint Szebb jövő.

Ha nagyon nem érti,menj el a párttitkárához,hogy magyarázza el neki,te nem bántani akarod,de az üzlet,az üzlet.

2010. ápr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Igen az a gond, hogy a hátsó irodai fax-on fénymásolgatja az papírkáit. És most már a ruháján is kezd látszani a hovatartozása. Bocs, hogy nem voltam elég egyértelmű, tehát nem munkaidőn kívűl szórólapozik, hanem az üzletben."


Jól teszi, bíztasd is és adj meg neki minden támogatást! A hazáért teszi!

2010. ápr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 anonim ***** válasza:

"Nem csak törvény létezik a világon, hanem házirend és szerződés is. Egy munkáltató megtilthatja a politizálást munkahelyen."


Neked esetleg..

2010. ápr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 anonim ***** válasza:

"Szépen meg kell mondani az alkalmazottnak, hogy vegye le az egyenruháját és ne köszönjön szebb jövővel mert elriasztja a vásárlókat, hiszen nem mindenki jobbikos. Ez pusztán üzlet."



Az ország le van sz*rva csak tömnéd a zsebed köcsög.. mi?

2010. ápr. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 anonim ***** válasza:
76%
"Nekem próbálnád megtiltani, úgy fejberúgdalnálak hogy megzavarodnál.." Nem is értem, miért nem szimpatizálok a jobbikosokkal? :S Jobbikmentes szép jövőt!
2010. ápr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 anonim ***** válasza:
61%

66

Azt munkásőr volt e a családban?:)

2010. ápr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!