Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kirúgnátok a jobbikos alkalmaz...

Kirúgnátok a jobbikos alkalmazottatokat?

Figyelt kérdés
Egy kisvárosba van az egyik kiskereskedelmi egységemben egy főleg ügyfelekkel foglalkozó dolgozó. Az a helyzet vele, hogy csinált már olyat, hogy jobbikos szórólapokat osztogatott, politikával kapcsolatban beszélget emberekkel akiknek nem biztos, hogy azonosak a nézetei sőt néha még a szebb jövőt köszönéstől sem riad vissza. Én nem vagyok jobbikos inkább fideszes, de az üzlet az üzlet még az mszp-s is vásárol tőlem nincs rá írva az emberekre.
2010. ápr. 2. 13:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 A kérdező kommentje:
Arra lennék kíváncsi, hogy egyébként hallgatna rám, ha beszélek vele. Nagyából annyit mondanék neki, hogy maradjon semleges az ügyfelekkel. Lehet, hogy nagyon elvakult, esetleg megromlana a kapcsolatunk (ami nem jó egy cégen belül). Nem vagyok ott egész nap. Sőt elég keveset. Nem látom mindig, hogy mit csinálnak bent.
2010. ápr. 2. 14:00
 42/74 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem egyszerűen beszélj vele, adj neki ultimátumot, ellenőrizd le utána párszor, és ha tovább csinálja, akkor egyszerűen rúgd ki!


Szerintem hülyeség az az elképzelés, hogy szabad neki, hisz ő a hazáért teszi. Ok, biztos, hogy így gondolja, hogy amit tesz, azzal segít Magyarországnak.

De ugyanígy gondolja egy Fideszes, egy LMP-s, egy MDF-es (neadjisten még egy mszp-s aktivista is), hogy ő a hazáért teszi mindezt.

Hisz például egy fideszes aktivista sem azért dolgozik szabadidejében, mert azt akarja, hogy a fidesz többet lopjon, hanem mert úgy érzi, hogy a hazájának tesz vele jót.

Minden szimpatizánst elsősorban az vezérel, hogy Magyarország felemelkedését szolgálja, csak máshogy gondolkodnak az eszközökben.


Sőt még egy MSZPs aktivista is gondolhatja azt, hogy én ezzel a munkámmal a hazámnak teszek jót, hisz nem lesz 2/3 és kisebb lesz a jobbik hatalma, ami (az ő véleménye szerint) a hazája érdekét szolgálja.


Nem tudom miért, de a jobboldali pártokra mindig jellemző egy bizonyos messianizmus. Akár Fidesz régebben, akár Jobbik most.

Én vagyok az egyetlen, igaz, keresztény párt, aki kivezeti az országot a sötétségből. A magyar ember ránk szavaz stb! A mi pártunk az egyetlen igazi magyar értékeket és érdekeket képviselő párt!


Baloldaliakra meg mindig a másik féllel történő riogatás. Akár MSZP-s Kövér felakasztós beszédje, akár mondjuk a folyamatos fasisztázás, nácizás.

2010. ápr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
88%

"Nem is értem, miért nem szimpatizálok a jobbikosokkal?"



"mert élnek hozzád hasonló f*szszopók." <<-- Ugyebár a stílus maga az ember? Felháborító az a hangnem, ahogy a jobbikosok itt irogatnak. Persze engem nem zavar, mert ezekből is látszik, hogy milyenek.

2010. ápr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
nem
2010. ápr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
Mért mennék hozzátok? most úgy őszintén..
2010. ápr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
Már bocs de a fidesz vagy mszp egyáltalán nem a haza érdekeit képviseli. Tehát valaki arra kampányol egyáltalán nem a hazáért teszi..
2010. ápr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:
67%

"Már bocs de a fidesz vagy mszp egyáltalán nem a haza érdekeit képviseli. Tehát valaki arra kampányol egyáltalán nem a hazáért teszi."


Már pedig több millió ember szavaz feltehetőleg a Fideszre. Ők úgy vélik, hogy a Fidesz javítja a haza sorsát, és a hazát szolgálja.

A Jobbikosok meg úgy vélik, hogy csak az ő pártjuk szolgálja a hazát, a többiek mind nem.


Ezt nem lehet előre tudni, vagy kategorikusan kijelenti, hogy a Fidesz nem a hazát szolgálja, a Jobbik meg igen.


Majd a jövő eldönti, ki kit szolgál és hogyan!

2010. ápr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:
A több millióval nem értek egyet. Szerintem egy ha összejön már sokat mondtam..
2010. ápr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem mi laikusok nem látunk be se a Fidesz, se az MSZP, se az LMP, se a Jobbik kártyái mögé, hogy ki kinek az érdekeit szolgálja.


Maximum feltételezni tudunk, vagy néhány eseményből következtetéseket levonni.

Majd 2014-ben már okosabbak leszünk, hogy a Jobbik mennyire szolgálja a hazát, akkor legalább lesz valami alapunk (a 4 évnyi parlamenti munkájuk).

2010. ápr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!