Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbikosok! Itt mondjátok...

Jobbikosok! Itt mondjátok hogy a cigányok nem dolgoznak, máskor meg hogy nincs munkahely, most akkor hogy van ez?

Figyelt kérdés
2013. szept. 17. 21:17
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
Na közben törölték a hozzászólását, jobb is így...
2013. szept. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
100%

Sok beszédnek sok az alja.Kedves roma filo válaszadó,szedd össze a gondolataid,tanulj meg írni,akkor talán egy önéletrajz is összejön.

Több oldalon is közzétettem,Jobbikos roma a családunk.

DE!Magyar vagyok,itt születtem,ugyanolyan jogom van itt lenni,mint akárkinek!

Jókai írta,hogy a mi országunk egy kemence:van itt szláv,tót,kun,cigány,szász,stb.

Ez a mi országunk,az összes kisebbséggel egyetemben.

"Rómában,mint a rómaiak".Szóval,aki nem akar az anyaföldön öntudatos,hasznos ember lenni,az takarodjon!

Nem érdekel az etnikai,vallási,szexuális hozzáállása senkinek,legyen hasznos,legalább a szűk környezetének,és a sok kicsiből lesz a nagy!

Ez egy rossz állam,ahol nem a szín,a gondolkodás a baj,hanem a kibúvás a kötelezettségek alól,ezt kell rendbe tenni!!!

Szebb jövőt!

2013. szept. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
Magyarokat is érinti ez mégis valahogy mégis találnak vmit.
2013. nov. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:

Sorry hogy ilyen sok idő után írok választ, de valamit hadd meséljek el:


Én ismertem (sajnos) cigány takarítónőt, aki kórházban "dolgozott" . A nővéreknek, főnővéreknek, asszisztenseknek folyton visszapofázott, rikácsolt azért, csak mert normálisan, szépen megkérték valamire, vagy mert finoman rászóltak valamiért, teljesen jogosan.

Többször volt olyan eset is, hogy hébe-hóba, úgy-ahogy felmosott, de a betegszállító vagy mentős, fekvőkocsival vagy kerekesszékkel beteget hozva kénytelen volt rámenni a friss felmosásra - elsősorban azért, mert a beteget gyorsan el kellett a megfelelő helyre juttatni, másrészt azért, mert másfelé nem is lehetett elmenni, nem volt más út.

Emiatt aztán olyan hujjogatást csapott megint, hogy a segge vége majdnem lejött, mert mi az, hogy rá mernek menni, mi az hogy tönkreteszik az ő munkáját stb. stb.

42 évesen már nagyanyó, unokája kb. 5 év körüli pulya. A tróger fia amúgy azoknak a semmirekellő lumpereknek az egyike, akiknek kitették a szűrét Kanadából.

Mikor takarítónőként munkába állt, persze mindenki megelőlegezte neki a bizalmat, amivel persze irdatlanul aljas és pofátlan módon visszaélt ez a nőstény buckalakó. Emellett egy alpári tuskó némber, egy ősbunkó trampli volt. Pár hónap múlva már az is feszültséget keltett a kórház dolgozóiban és a betegekben, ha pusztán a pofáját meglátták ennek a krampusznak.

Természetesen őt sem a bőrszíne és az etnikuma miatt rúgták ki kisvártatva úgy, hogy a lába nem érte a földet.

Kicsit később kiderült, hogy valahonnan Miskolc környékéről szalajtották ezt a putriszökevényt, meg hogy valami közmunka program keretében kapott munkát kórházban.

Ha már közmunka program, szerintem sokkal jobb és célszerűbb lenne/lett volna ezt a nem idén barnult orkot inkább a mezőgazdaságban alkalmazni, mint madárijesztőt.

Mert egészégügyi közegben, kórházban olyan volt, mint egy kellemetlen fing egy múzeumban.

2014. szept. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!