Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbikosok! Itt mondjátok...

Jobbikosok! Itt mondjátok hogy a cigányok nem dolgoznak, máskor meg hogy nincs munkahely, most akkor hogy van ez?

Figyelt kérdés
2013. szept. 17. 21:17
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:

" 28. vagyok,26-nak szólt,csak beelőztél."


Nekem?

2013. szept. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
9%
csak trollkodik. most így belegondolva.
2013. szept. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:

" visszatérve a

témára, nagyrészben a vállalkozok, is hibásak

a dologban mert 100 romából, 80 feketén

dolgozott! ha volt 8 brigád, és abbol 5 magyar,

3 roma, abból a 3 magyar tuti feketén

dolgozott! de tudok olyanokat is hogy a

magyarok is feketén dolgoztak! csak jobban

feltünt a népnek a roma mert azok

kevesebben voltak, és több volt köztük a

fekete munkás!!!!"


És akik sehogy nem akarnak dolgozni? Ott ki a hibás?

2013. szept. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
74%

Bocs a malicíáért,de ez már kb ilyen:

-Azért nem szolgálsz ki,mert roma vagyok?

-Nem,hanem azért,mert ketten állnak előtted.

Mindig az jön ki"persze,mert roma vagyok"

2013. szept. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:

" csak trollkodik. most így belegondolva."


Nekem is kétségeim vannak. Valami mesemondóval állunk szemben, aki még mocskolódik, fehérezik is, tehát ugyanazt csinálja mit ami ellen "küdz". :)

2013. szept. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
18%
hogyne trollkodnék!! mikor nincs igazatok ebben dologban! mikor leépítés volt a gyárban, és embereket küldtek el mindig a romákat küldték előbb! én 3 évet nyomtam le, mégse véglegesítettek le, a végén csakis magyarok maradtak az üzemben! ez tény. meg az is mikor mentünk állásinterjúra, 5-en voltunk romák, és 4 magyar. mi mentünk előbb. azt mondták köszönik szépen, de most nincs szükségük munka erőre (na de akkor minek engedtek be ?) mi közűlünk csak egy romát vettek fel!!! mikor mentünk ki a gyár területéről csak azt vettük észre, hogy a 4 magyart felvették, és mennek orvosira, stb. de persze a romát(ismerősöm) azt már 1 hét unán elküldték. pedig normális megbízható ember, nert ismerem személyesen is. és levolt törve a gyerek, mert ki adta a lelkét!
2013. szept. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
18%
nem vagyok mesemondó, kinőttem már a gyerekkort! és hasznom se szérmazna belőle. csak vélemlnyem írom le, és mellete pár tényt is , amit megéltem, és még tudnék mondani ilyet.
2013. szept. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
Hát,akkor nem gárda kell,hanem a tisztességes roma baszogassa a tisztességtelent,oszt megvolnánk.
2013. szept. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
Biztos azért nem vették fel a romákat mert nem tetszett a bőrük színe mi? Nem azért mert esetleg a magyarok képzettebbek voltak? Vagy te ezt így ránézésre megmondod? Amúgy meg azt írod, hogy felvettek egy romát, akkor mégse a bőr volt a para.
2013. szept. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:

37-hez visszatérve:1/.Kapott egy hét esélyt

2. /5-ből egy roma,az 20%.Felette van az etnikai aránynak,azt hiszem

2013. szept. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!